bugün

eski model bir laptop ise ısınsa bile bir şeycik olmayan pc dir. sesi soluğu çıkmaz zehir gibi de çalışır.
fan gürültüsünden ve klavyede oluşan sıcaklıktan dolayı insanı oldukça fazla rahatsız eder. Bilgisayarınız çok ısınıyorsa bakım zamanı gelmiş demektir hazırlayın eski dış fırçalarını temizliğe başlıyoruz. Ayrıntılar: http://manuelmedya.blogsp...laptop-isinma-sorunu.html
son zamanlarda yaşadığım durum. neredeyse üzerinde patates közlicem o derece ısınıyor. fan temizlemek gerekir sanırımda bana anlık kendi halledebilecegim önerisi olan özele ışınlansın bi zahmet hacılar. bu süpürge falan geyiği işe yarıyor mu.
2009 model benim emektar, çamaşır makinasından hallice ses çıkarmaya başladığından ısınmasını pek takmazdım. Soğutucu da almıştım ama pek işe yaramazdı.
Pamuk eller ceplere!
Direniyordur.
termal macununun değiştirilmesi sonrasında rahatlama ihtimali bulunan laptoptur.
acer veya hp olması muhtemeldir.
Çek fişten kapat kendine gelsin.
Termal macun yazılmış, ayrıca fanları güzelce tozlardan temizleyin düzelecektir. Geçen yaptım 10 dk sonra kapanan cihaz gün boyu normal çalışıyor artık.
acer olma olasılığı %99'dur.