bugün

(bkz: darwin yazar olsa açacağı başlıklar)* *
hayatı boyunca hiç bir erkekle çıkmadığı için çıkamadım değil çıkmaya yeltenmedim imajı veren kızdır.
çok seçici olan; dul, kel ve kaba * erkekle boy ölçüşecek kadar mantıksızdır.
bu iki tipin birbirlerini bulması temennimizdir.
aynası yalancı olan kızdır.
nefes alsın yeter mantığı ile çalışan erkekleri bile kabul etmeyeceğini düşündüğüm kızdır. o bile bir ekstradır abazayı anlayabilmek için bir de bunu anlayamayanlar vardır ki sormayın gitsin.
belkide hormonel problemi olan bir kızdır.
bende şişmanım kıllıyım çirkinim ulan!! ayıp ... *
seçiçi olmak zorunda olan kızdır. her erkek onun gibi bir dişiye sahip olamaz.
kendini bilmez kızdır... da...
sakın o, çok seçiciyimdir diyen şişko çirkin ve kıllı kız olmasın? böyle yamuk başlık açınca, dalga geçtiğin o kızdan ne farkın kaldı?
lütfen, rica ediyorum (bkz: doğru düzgün başlık açmak)...
kıllarını alsın, kilo versin bir iki estetik ameliyat geçirsin seçilen kız olacaktır.
bi anlamda "ulaşamadığı ciğere mundar demek" kişisidir. şöyle ki ; kız şişko * , kıllı * ve çirkinse * istediğini elde edemeyecek özelliklerde bir kişidir. dolayısıyla seçici olduğunu söyleyerek veya seçici davranıp kimseyi beğenmeyerek kendi içindeki beğenilmeme * korkusunu bu şekilde dışarı vurmuş olmaktadır. sonuç olarak ciğere ulaşamayacaktır ve burun kıvıracaktır zira kendisi de kedi boyutlarında değildir her ne kadar aynı sıcaklıkta bir postu olsada... * *
işi zor olan kızdır. Evet çirkin ve şişko (şişman) bireylerinde seçici olma özgürlükleri,hakları,tercihleri vb. seçenekleri vardır ama bu seçim sonrasında sadece seçerler ve şanslı iseler kendilerini seçen seçtikleri birisi ile beraber olurlar veyahut sadece seçerler ve öyle kalır. Acı ama gerçek.
kendine güvenmenin dozunu kaçıran kız.
muhtemelen bu lafı elma armut seçerken söylemiştir. illa insan seçerken söyleyecek hali yok ya.
reaksiyon formation savunma mekanizmasını kullanan kızdır efendim.
şişman ve çirkin kıllı insanlar da seçici olabileceği için normaldir.
her kötü satıcının kör bir alıcısı vardır prensibiyle seçer.
aynı zamanda bıyıklı kızdır.
haaa o yüzden evde kaldın denilesi kızdır. *
kadınların feminist duygularını kabartan, sözlükteki "türk kızlarının şöyle olması, böyle olmaması..." tarzında başlıklar açan erkeklerin yeni bir kuyruk acısıyla açtıkları başlık. kıl desen alınır, kilo desen verilir, önemli olan iç güzelliktir, e be her birinin birer brad pitt olduğundan emin olduğum kardeşlerim ne diye takarsınız bu kadar.
(bkz: beni sec beni sec)
kim olursa olsun diyecektir kadın klişelerinden bazılarındandır.
insan olarak değerlendirilmesi lazımdır. Herkes seçme ve seçilme hakkına sahiptir. çirkinse kıllı ise kendi problemidir.
Genelde bulunduğu semtte veya ilçede çok abaza olan kız tipleridir.
kılları çirkin değil de güzel olursa seçici olabilir sanırım denilecek kızdır. (bkz: imla ve noktalama kuralları)
kolları da kıllıdır kesin bunun.
dış güzelliğe değil,iç güzelliğe önem veren kız.