bugün

entry'ler (226)

insana acı veren şeyler

Açık arayla bel fıtığı ağrısıdır.

(bkz: Bel fıtığı)

rezidans reklamları varken ekonomi neden kötü

(bkz: reklam)

(bkz: Ekonomi iyiyken neden rezidans reklamları var)

ayda 22 bin lira kazanmıyorum ama hala ölmedim

22 değildir o 22 olsa yerinde duramazsın.

laiklik ve ateizm ayağına karı kız götürmek

anadolu çomarlarının ulaşamadığı ciğere mundar demesinden başka bir şey değildir.

osman pamukoğluna oy vermeme sebepleri

Çok iyi bir askerdi fakat iyi bir siyasetçi olmadığı ortadadır.

rtenin şehit oğlunu arkaya iterek önde saf tutması

Kendinden bekleneni yapmıştır.

en karizmatik isimli futbolcular

(bkz: david trezeguet)

dünyanın en günahkar şehir ve ilçeleri

hiçbir şehrin yozgatın eline su dökemeyeceği kategori.

başbakanımız şehit çocuğuyla gole böyle seviniyor

kan üzerinden kimin siyaset yaptığını alenen göstermiş durum. duydukça sinir olmamak mümkün değil.

hdp ye oy veren seçmen profili

7 haziran seçimlerinde 6.500.000 oy çıkaran partiye destek veren seçmenin profilidir.

istanbul'da 3. parti çıkarak oy verenlerin pkk lı olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

sağ olsun bazı dahi arkadaşlar büyük oyunu bozdular ve terörist partisi olduğunu söyleyerek ülkeyi büyük bir uçurumdan kurtardılar. bu sözde vatansever arkadaşlar toplasan 5 il gezmemiştir hayatlarında fakat burada göt büyüterek vatan kurtarmışlardır.

olası erken seçimde yazarların oy vereceği parti

Ülke olarak loop'a düşeceğiz. Malumun isteği olmayacak önümüzdeki 20 yıl yılda 2 defadan 40 kere seçime gideceğimizi düşünüyorum

8 haziran 2015 tüp kuyruklarının oluşması

Bu sabah evdeki tüpün bitmesiyle aygazı aramam sonucu aldığım duyum. 2 yıl sonraya sıra veriyorlarmış.

demirtaşk

Bugüne kadar nasıl kullanılmadı bu deyim dedirten akıl almaz kelime. Güzel seçim propagandası yaratabilir.

seni sordum yıldızlara

tam yeri tam zamanı olan şarkılardandır. duyulunca nereye götüreceğini bilemeyeceğiniz zeki müren eseri.

niye kaçıyorsun ulan israil dölü

aklımdan çıkmayan, çıkamayan söz öbeği. gece gece aklıma gelip sinirlerimi bozmuştur.

2011 fiat bravo vs 2006 golf

o model yıllarındaki golfler (benzinliyse) 1.6 sr 102 hp ya da 1.6 fsi 115 hp dir ki ikisi de benzini içer, fsi a lpg dönüşümü yapılmaz. Motor seçenekleri son derece zayıftır. 1.4 t-jet bravo alınıp binilmelidir. Amcaoğlusu lancia delta en alınası olandır o ayrı.

açken sigara içmek

midenin amına koyan öte yandan da yapmadan edemediğim eylem.

yazarların bir oturuşta içebildiği bira sayısı

5 tir. 5 ten sonra yavaş yavaş kitle iletişim araçlarından uzak olunmalıdır.

orgazmdan daha zevkli anlar

Yemekten sonra sigara yakmak
Bekleyip bekleyip sıçmak.

twitter

Keşfet butonunun kalkmasıyla bi sike benzememeye başlayan sosyal ağ.