bugün

aradan su sızmayan, iyi ve kötü günde devamlı birlikte olan arkadaşın, etraftaki kişiler tarafından farklı algılanılması.
sinir bozucu bir durumdur.
üniversitede bile var böyle sananlar.. (bkz: eğitim şart)
kısmet kapatan vahim durumlardan biridir.
gayet normal durumdur. ne sanıcaktık ki?

(bkz: hoşlanılan kızla kanka olmak)
zilyon defa başıma gelen olay. bunun yüzünden mükemmel bi arkadaşlığım bile bozuldu. herkes böyle söyleyince kız da acaba var mı böyle birşey herkesin dilinde diye benlen ilişkisini kesti. üstelik bunu da bana söylemeden.

boktan durumlar sözlük.
aslında kişilerin kendilerini dost sanmasıdır.kesinlikle ikisinden biri birinden hoşlanıyordur.
Arkadaşlığın başka kişilerin alayıyla bozulmasına neden olur.
bu tipte her başlıkta bir düzeltmeyi kendime görev edindim sevgili kullanıcılar.

bir kadın ve bir erkek dost olurlar. çok özel şartlarda. o da belki. hatta belkiden de az. çok iyi arkadaş sanılan karşı cins, hatta çok samimi dost sanılan karşı cins; sadece ve sadedce, şartların duygusal ve organik birlikteliğe izin vermediği, müsait olmadığı bir bireydir. bu bağlamda, sevgili sanılması da çok doğaldır. şartlar uygun olsa, zaten sevgili olacaktır.
çok boktan durumdur, çevreyi değiştirmek mi lazım ne?
kızlarla erkeklerin çok samimi dost olaayacağının sadece başka bir kanıtıdır.
sanmakta haklıdırlar. öle abi, kardeş, dost ayağı g*t ayağı. o işin sonu pek hayırlı bi yere gitmez. başka bir pozisyonda buluverirsiniz kendinizi. başkalarınıda kendinizi de kandırmayın derim.
sonucunda çok samimi arkadaşınla sevgili olma durumudur...
sinir bozucudur. dostu sevgili sanan bünye güvensizliğini göstererek kendi sonunu hazırlamaktadır. ilişkiyi sıkıcı bir çıkmaza sokan olaylar halkasından biridir.
dostların arasının açılmasına neden olabilicek durumlar.
bir erkeğin samimi dostu olan bir erkekle sevgili sanılmasının altında kesin bir hakikat vardır.
türk halkına doğal gelmeyen samimiyetin ortaya çıkarıdığı sonuçtur azizim.
Bir yandan gülünç olan bir yandan da oturup ağlanası bir durum. Şöyle ki insanlarımızın algılarının çok fazla dar olduğunu gösteriyor aslında. Çok samimi dost değilseniz bile sevgili sanılabiliyorsunuz. Bir de yanınızda her gördüğü kişiyi eğer hemcinsiniz değilse sevgiliniz sananlar var ki bunlardan kati şekilde uzak durulmalı. Aksi takdirde her hafta farklı bir sevgiliniz varmış gibi bir izlenim yaratıyor bu durum onlarda.
her yazdigin mesaja mutlaka samimi cevap veriyorsa,her davet ettigin yere hic hayir demeden geliyorsa bide sabahlari gunaydin mesaji atiyorsa sevgili sanilmasi normaldir.
türk olmanın getirdiği zorluklardan biridir. karşı cinsten biriyle birlikteyseniz, diğer insanlar direkt sevgili gözüyle bakarlar. oysa ki yanınızdaki kardeşiniz, kuzeniniz hatta amcanız bile olabilir. bu yüzden keşke türkiye'de yaşamasaydım diyorum bazen.
sevgilisi olan erkeklerin çekiciliğiyle bazı durumlarda avantaj sağlayan eylemdir.
Sevgili bulamama sebebidir.

" ee ben onu senin sevgilin sanıyordum" diyenler çoktur.
yer yer kısmet kapatan durumdur. hele ki el ense şaplak göte muhabbeti yapıyorsanız dışarıda daha etrafa boşuna bakıpta kısmet aramayın. sevgilisi olanlar da özellikle kıskanç bir sevgiliye sahiplerse böyle arkadaşları olamayacağı için hiç araya sıkıştırmadım.
sevgili gözüyle bakilanın aslinda cok samimi dost cikmasidir o. ic burkmustur an itibari ile.
hoşlanılan kızın, sevgiliniz var diye başkasıyla birlikte takılmasına sebebiyet verir. sevgili gelip geçicidir, dostluk baki kalır.