bugün

kızlar olarak bile dışladığımız eleştirdiğimiz kızdır. evet beyler aynen öyle.

biliyorsunuz ki ilişkilerde erkeklerin oyununa maçına karışan trip atan kızlarımız var.

bönümle ilgilönmöyoson ahmöt

(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)

sevgili sürtük o çocuk sana uyuyorum aşkım dese başkasının yanında uyansa daha mı iyi?

cerenlerle handelerle buluşsa içip sıçsa kafayı bulsa daha mı hoşuna gider.

lan çocuğun bir hobisi var onun için de terk ediyosun. milletin sevgilileri neler yapıyor da kız bırakmıyor sen ne pis ilgi manyağısın. öyle sosyal medyalarda yalnızlık mesajları verirsin sonra gelir biri ağzına sıçar terk eder o çocuğun kıymetini anlarsın.
Kız güzel olsa veya sevgilisiyle biraz ilgilense o adam zaten oyun oynama ihtiyacı duymaz. Suçu biraz kendinde arıycaksın.
çok lol oynamasından ziyade önceliklerini belirleyemeyen erkekten ayrılma durumudur. ki böyle bir terketme yoktur, olsa olsa trip vardır. haklı triptir. arkadaş tribüne oynuyor ama olmamış.
ağzına tokadı vurdum mu geri gelecek kızdır.
terk etmeden önce başkasıyla görüşen işini garantiye aldıktan sonra terk eden kızdır bir de.

ilişki denilen şeyin kolay bulunmadığını -sevdiğin tarafından sevilmekten bahsediyorum- bilmeyen kızdır ayrıca.

lol yüzünden adam mı terk edilir ya. hala anlayamıyorum.
(bkz: welcome to summoner s rift)
götün tekidir, aptal ilgi manyağı pislik.
bencildir. açık ve net.
hangi kız olduğu sorgulanmalıdır..

lol oynayan daşşak sarması asosyol ezik nerden bulmuş da manita yapmış asıl düşündürü olan kısım budur.. kızlar benim gibi doom, quake ve bf ci gençleri sever.. level kasmaktan beyni sulanmış tırtolar lol da oyun mu amuğa goyim..
yandaşları destekçileri olduğu müddetçe asla nesli tükenmeyecek kız türüdür.

ayrıca boktan sebeplerden sevgilisini terk eden kızın ilerde yarraağı yiyince hoff bu erkklern hpsi aynı.s.s diye dert yanmaya hakkı yoktur.

tıpkı erkeklerin de saçma sapan sebeplerden bıraktığı kızdan sonra orospunun birinden kazığı yediği zaman dert yanmaya hakkı olmadığı gibi.
çüküyle çok oynuyor diye sevgilisini terkeden kız gibidir.
gayet haklı bir karar veren kızdır. dota olsa neyse. *