bugün

Hayatın as kanunu.

Kimse tek kişi ile hayat boyu yetinmez. Erkek kadın farketmez. Cinsiyet ayrımı yapmak bu noktada doğru değil.

Ama kimi koca baskısı ile aldatamaz. Kimi karısının baskısı nedeni ile aldatamaz. Ama içten içe başkasıyla olma arzusu içinde yanar insan.

Bu radikal ve istisnasız bir gerçektir.
Ahlaksiz sadakatten bi haber koleksiyoner insan beyanıdir. Kendi leş karakteri üzerinden tüm insanlığı geneller leş karakterine kılıf bulur. Bu tipler her çiçekten bal toplamak isteyen tıyniyetsizlerdir çoğu hayvan bile tek eşli iken bu primatlar hayvan kadar olamazlar.
Klasik bir din simsarı beyanıdır.
insan biyolojik açıdan çok eşli,(poligam) kültürel olarak da tek eslidir (monogam) bu bilimsel açıdan bir gerçektir.
Bir kadinin gönlünü yapin da çok eşlilik şurada dursun.
Bence de hatta şimdi birisi beni yalayıp diğeri yüz masajı yapsa.
Evet, ama yapmayalım arkadaşlar. Hayvansı doğamızı bırakalı epey oluyor.
çok eşlilik ve eşcinsellik insanların doğasında vardır. yaratılışçılar hayvan doğamızı inkar ettikleri için bunu kabul etmezler.

çok eşlilik swinger demek değildir.

çok eşliliği kadın almak diye tabir etmek kadınları aşağılamaktır.

çok eşlilik kişilerin kimseye bağlanmadan ilişkiler kurabilmesine denir.

evli insanlar birbirlerine sadakatle bağlanmak zorundadır. çünkü evlendiğin kişiye karşı sorumluluğun vardır. bu sorumlulukların en başında sadakat gelir. örneğin ben evli bir erkek olarak eşimi hiçbir şartta aldatmam. ancak yine de çok eşliliği savunuyorum. evli olmayan insanlar istedikleri gibi ilişki yaşayabilirler. kimse kimseye bağlanmak zorunda değil.

bu doğa ile başa çıkamayacak insanlar evlenmesinler ve bağlanmasınlar. insanları kandırmak en büyük ahlaksızlıktır.