Muhtemelen taniyamam . Ama güzel olurdu
Kişinin hala çocuk olduğunu gösterir.

Eskiyi boşver yeni çocukluk aşklarına yelken aç abicim.
eşide yanındaydı çocuğuda karnında...
ben çaktırmadan bakarken o fark etti kocasıyla yanıma gelip " niye telefonunu Değiştiriyorsunda yeni tel. vermiyorsun ? eski evinede uğradım düğün davetiyesi için ama taşındı dediler...
ben kocasına baktım...
tam bi gavat.. ama elinde bmw logolu bi araba anahtarlığı vardı .. kızcaz kurtarmış kendini amk bende akbil bitçek diye ödüm kopuyor.. geçen günde bi dostum evlendi dügününe bile gidemedim takı sıkıntı oldu... elimize para geçse hemen mermi alıyoruz ama hala silahımı ödünç alan arkadaşıma ulaşamıyorum umarım intihar etmiştir...
ne anlatıcaktım unuttum
Pek de anlam taşımayan durumdur. Şimdi zerresi kalmayandır. Sonradan iyi arkadaş olmuştuk. * * *
kendisi aynı zamanda uzaktan akrabam olduğu için her sene başıma gelen olaydır.
küçükken tatlıydı lan bu, büyüyünce acayip değişik bi' şey olmuş, tövbe estağfurullah.
karşılaşılan yere göre ruh halini etkileyecek olan gayet neşeli gayet kederli gayet nostaljik duygusal teafuk.
Hem iyi hemde kötü bir durumdur. Birde onun başka birisiyle nişanlandığını gördüysen boktan bi durumdur fakat onu çocukluğundaki gibi güzel ve bebeksi bulmadıysan bu senin açından iyi duruma dönüşebilir.
apartmanın kömürlüğünde yaptıklarımızı hatırlıyor musun ? sorusunu sorabileceğimiz bir durum.
arka fonunda soner arıca hatırlıyorum adın bahardı çalan durum.
bebek arabası sürerken görüp uzulmektir.
Hala kalbini pır pır ettiriyorsa bir sıkıntı vardır.
ilkokuldaki sevgililerimi 6 yıl sonra aynı sınıfta aynı soruyu çözmeye çalışırken görmek de bu duruma dahil mi dedirtmiştir.
anıları canlandıran, gülümseten tecrübedir. aradan yılların geçtiği, iki tarafın da çok değiştiği fark edilir.
koşar sarılırım hemen, zaten o da görse aynısını yapar. ne zamanlardı falan diye de yad ederiz. * *
masumiyetin nasıl da kaybolduğuna delalettir.
çirozun tekiyken aradan geçen 5 yıl içinde bir çeşit colin firth e dönüşmesi olası olan insana bakınca duyulan pişmanlık ve şokun bulunduğu durumdur.