bugün

Playstation 1 ve gta vice city kaldıran pc. internet kafede hesabı sınırsız açtırmak, atari salonunda saatlerce oyun oynamak sega rally bagımlısıydım
evde televizyon olması.
aynen bebeler bizim zamanımız oralara dayanıyor.
pullu pullu gelinlikler vardı düğünler de onlardan giyen kızların çok zengin olduğunu düşünürdüm hep.
tamam son kez artık son bak, sonkez lc waikiki yazıyoruz. konu sonuçlandı.
doktor olmak.
pokemon tasoları.
Beslenme çantasında çilek olması.
3310'un varsa kraldın be abi kendimden biliyorum.
Pahalı ayakkabılardır. Büyüklerimde görürdüm ve çok ozenirdim. Çok şükür sözlük çok şükür.
Yazın sucuk yemek kışın ise kola içmekti. çünkü kendi fakir gönlü zengin babama göre kışın kola içilmez yazın sucuk yenmezdi. daha doğrusu alamadığı için bizi öyle avuturdu.
hamburger cola. ne fakirmişiz be.
Beslenme çantasındaki muz.

Elin fakir piçleri elma, armut kemirirken ben muz yiyip kabuklarını bunlara atardım. Ne günlerdi be amk fakirleri.. hüzünlendim yine.
görsel
bandajdır. ilkokulda ortaokulda kolu incinince takanlar vardı. Aha diyordum kesin zengin bu.
Bizim de kolumuz kırıldı ilkokulda. Su bazlı kartonpiyer alçısıyla gezdik 1 ay.
görsel

(bkz: hava atmak için koluna bandaj sarmış efsane nesil)
görsel

yalnız mikasa olacak he.

başkası olmaz.
(bkz: lc waikiki)
Nike 500 basketbol topu
görsel
Hamburger yemek
Akülü araba
Dürbün.
benim zamanımda bisikletti. ah ah o bir tur vermeler nolur ver diye yalvarmalar o bisiklete binmenin zevki.
(bkz: ışıklı ayakkabı)
bastığında alttan ışıkları yanardı, ben de aldırmıştım zorla şimdi düşünüyorum da onunla nasıl dolaştım ben öyle hsjsn.
Bilmem kaçlı monami pastel boya.
(bkz: Kinder sürpriz)
Tartışmasız kantinden çikın alan hamburger alanlardır.

Denklem basit.

Ben alamıyordum onlar alıyordu. Hem de her gün.
O zamanlarda da karakalem çizerdim, renklere ihtiyacım olmadığı için fakir görülüyor da olabilirdim bilmiyorum ama zamanla hepsinin rengi gitti ama benim karakalemim hala yanımda.

Edit: sanırım hala fakirim.
demir beyblade ve onu kapıştırma arenası hey gidi günler.