bugün

akp'ye oy vermiş dayıdır.
kafa çalışmıyor ki!

bu neyin psikolojisi efendim.
kanımı dondurmuş dayıdır. asansörde yiyişen dayılara havale ediyorum.
Kanunen ceza hakeden dayıdır.

intikam alırsın anlarım da bu bildiğin sapıklık.
sopayı sokan çobandır. işveren ağası karısına hallenince kafayı yakmış tabi.
bu çobana senin oyun benimkiyle bir değil diyebilecek delikanlı kamalistler aranıyor.
popo da giderliymiş ama.
Coban kendi cobani olduktan sonra ne yaptigi bizi ilgilendirmez. Islama gore kendi malina diledigi cezayi kesebilir mumin. Gotune bir cisim sokmasi yeterince caydirici.
hepimize geçmiş olsun. o sopa sadece çobana değil türkiye cumhuriyetine girmiştir. lütfen daha dikkatli çalışalım.
senin güttüğün koyun kadar benim silktiğim çoban var sözünü aklıma getiren dayıdır.
ortada bir tecavüz vakası varsa iyi yapmış dayıdır bamyasını da kesseymiş ama yoksa dayıyı akıl hastanesine yatırmak gerek.
yerde görülen kan adamın bağırsaklarından gelip makatından aktıysa iç organları zarar görmüş ve muhtemelen ölmüştür.
Bu ne amk izlerken içim acıdı, bi daha kimseye götüne .... sokarım tarzı bi cümle kurmayacagım.
olay başlığın tam tersi sanırım da videoyu midesi kaldırmayan izlemesin. olayı yapan adam ceza alacağını da kabul etmiş sanırım ki "savcı gelsin..." diye de sözler ediyor.
Başlığın doğrusu: "ağasının götüne sopa sokan çoban"

Aganın götünden kan almış çobandır.
videodan anladiğim kadariyla.

götüne sopa sokulan zat.sopayi sokan kisinin kizina kek ve meyve suyu alip uzaklastiriyor.daha sonra bu adamin karisini bağ evinde ifal ediyor.videonun sonuna doğru ise su konuşma geciyor.

+kapinin önüne kadar arabayla gelmiş.aşkim aşkim diye bağiriyor vurduğum gibi indirdim.benim cahil avradimin aklini çelmiş.icerden çikayim seni kayseri meydaninda sallandiracam diyor.

fena derecede ürkütücü bir olay.
lan görüntüleri tam izleyemedim ben mecaz sandım, ki gerçekmiş.

lan olum şöyle şeyler yüklüyorsunuz bari önceden uyarın, millet açıp izlemesi.

olaya gelirsek adamın karısına kızına kötü şeyler yaptıysa, böylesine iğrenç bir cezalandırma dahi olsa yapılması mübahtır...
izlemeye cesaret edemeden kustum.
olum herifin got beyaz, kafa siyahi. kesin ip var.
çoban ölmemiş öncelikle kafa kıpırdıyo. baş kısmında da kan vardı yere bakan kulağı dayı sikmiş olabilir.

dayının dedikleri bana tuhaf geldi "topkekle kız kandırmak" "eline vermek" büyük ihtimal kız küçük yaştadır -eğer böyleyse dayının yerinde olsam öldürmem ki o utançla ömür boyu yaşasın- değilse bizim çoban iyi "koyun" güdüyo valla.

"vişne suyuyla avradı bağ evine kaldırmak" kadın düşkünmüdür veya delimidir nedir yahu vişne suyu ne votka falan mı bu, bu zamanda kadın rızası olmadan nasıl aşkımlı maşkımlı konuşulur. ama kadın dayının dediği gibi fazla safta olabilir.

dayı sağlam yalnız, tek başına çobanı yıkmış, bağlamış, kazığı sokmuş. vay beeee
insanlar hep der bu lafı. Dayı gerçekleştirmiştir bu sözü.
koylerde bir visne suyuna kari kaldirabilcegimizi ogretmistir.

(bkz: hani marjinal bizdik)
O nasıl bi cezalandırma yöntemidir lan. Almış sokmuş hakkaten. Ama garip yanı kıçına sopa sokacağın adamın rahatını düşünür müsün. Bu dayı kolunun altına minder koyup yatırmış. ilginç.
yolda görsen ihtimal dahi vermeyeceğin tiplerin sevişebildiğini ve hatta birbirlerini aldatabilmek derecesinde sevişme meraklısı olduğunu ortaya koyar vidyodur.

sonra da kızlı erkekli diye vit vit ötsün ibibik...