bugün

Benim.
Tadının da çok lezzetli olduğunu bilmenizi isterim. Hele de limon sıkılırsa rahatlıkla 3-4 baş yenir.
Kuru fasulye ve nohutlu pilavın yanında enfes oluyor. Denenmesi gereken müthiş tat.

görsel
Türk kızıdır.
Yeriz! Hoştur.
Bir numarası olmayan kızdır, yiyecek tabi.
kuru fasulye de seviyorsa tadından yenmez.
soğan halkasından kat iyidir.
bir gün karşıma çıkarsa diye cebimde tek taş yüzükle geziyorum.
afedersiniz ama, hiç elit bir hareket değil fahrenheitlar rihterinde soğudum şu an.
çiğ soğana ıyyy ivrenççç diyen ve soğan halkasını mideye deli gibi gömen kızlardan daha samimi kızdır.
Anadolu kızıdır sadıktırlar parada çok fazla gözü olmaz tabi yine de fazla genelleme yapmamak lazım.
Masaya koyup yumrukla kırıp öyle yiyorum tadi daha iyi çıkıyor.
avrupada eşine rastlanmayan kızdır.
soğanın çok etkili yararlı bir besin maddesi
olduğunu bilen insana güçlü afrodizyak etkisi
yaratan özellikle kırmızı soğansa çiğ yemenin
çok faydalı olduğunun bilincinde olan aklı selim kızdır.
Ayda yılda soğan neysede her sabah antibiyotik diye bir sarımsak yiyip sabah sabah nasıl mideyse üzerine sarap ve kahve için bir bayan iş arkadaşınız varsa hayat gerçekten zor o zaman anlarsınız beni soğan meselesinin bir hiç olduğunu.
yesin onda sorun yok da soğanın büyük bir hayranıysa işte o zaman tehlikeli olabilir.
Has kızdır : dağda , bayırda gidebilen ; yoklukta, sefalette kocasını bırakmayan kızdır. Böyle kızları sevin. white chocolatte mocca icenleri değil bunları :d
çiğ soğan yiyebilen erkekle evlenmeli. hastalandığında kraliçeler gibi soğanlı çorbalı etli sofrasını da hazırlarım yani.
sigaranın son nefesini de otobüse verme ihtimali yüksek olan kızdır.
Üstüne biraz yağ biraz pul biber. Oh mis..
Daha neler yer.
(bkz: sarımsak paça işkembe fesatlık yapmayın)
Nesi garip anlamadım .sulu yemeklerin yanında çok güzel gidiyor.
(bkz: çiğ soğan yiyebilen erkek)

Sıradan bir insan eylemi gerçekleştiren kişiyi cinsiyetiyle yargılama durumu. Ayrımcılık.
Bu apla, hemi de gabuğuylan.

görsel
Ağzının tadını bilen kızdır.
Cips gibi kırt kırt yiyorum.

görsel
görsel