bugün

romantiktir, iyi niyetlidir, masumdur, sevgisini çiçeklerle gösterir. sakalları batmasın diye elmacık kemiklerinin üzerinden öpülesidir.
+al aşkım sana gül aldım çok güzel kokuyorlar.
-ne güzel reçel yaparım sana şimdi yeriz kahvaltıda falan.
En uyuz olduğum erkek tipidir.

Ya zaten aldığın çiçek solup gidecek geri zekalı ne diye para veriyorsun?

Para veriyorsun madem midemize gidecek bir şey al da bayram etsin.
prenses sevgilisine çiçek alan erkektir. şapşik şeey yaa...
maydanoz alması gereken erkektir. manitası önce bir güzel koklar sonra salataya eker. hem de paranız boşa gitmemiş olur.

umut taksi isimli dizinin bir bölümünde yılmaz erdoğan sevgilisine maydanoz almıştı.
Ben boyum kadar kalp şeklinde pembe peluş bir yastık almıştım. Arabam da yoktu. Yastık için de kart bastım amk.
kız arkadaşıma deve dikeni verdiğim günleri hatırladım.
sevmeyi, sevindirmeyi bilen erkektir.
Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim erkeğidir.

Hiiç karalamayın, yaftalamayın, çamur atmayın.

Duygu adamıdır, naziktir, düşüncelidir.
Gelsindir beni anamdan istesindir hatta!
Çiçek alırım hatta kendi min yetiştirdiği çiçeklerin en güzellerini veririm.
Metro çıkışında elinizde çiçek ile beklerken kızların size olan ilgisi görülmeye değer.

Sosyolojik araştırma konusu olur o derece.
klasik ve ince ruhlu bir beyefendidir. Asırlardır kadınların zaafı olan çiçeği erkekler olarak kullanmalıyız.
erkeklerin 3'e ayrıldığı durumdur. zengin erkek orkide yollar veya adının okunması zor bitkiler. kısa bir not yazar. orta direk erkek çiçeksepeti'nden 25 gül x lira kampanyasından alır, orta seviye not yazar, yanına 5 tl'lik ayıcık koyar. fakir erkek çiçekçiye gider çiçeği kendi alır, 1 tüp 2 tl'lik parfümlerden sıkar sim attırır, kendi çirkin el yazısıyla uzun bir not yazar.
görsel
Evinizde/odanizda bir cicek mezari olmasina sebep olacak erkektir.
romantiktir, zarif bir insandır bence. tabii alınca vermesini de bilmesi lazım.
Oyunu kuralına göre oynamak da lazım. Çiçeklerin koparılmasını ve ticarete konu yapılmasını katliam olarak algılayan kadına da çiçek almayın bir zahmet.
Özel günler dışında da almalıdır. Küçük sürprizler ile mutlu etmeyi bilir. Şahsen ben bu düşünceye sahip hemcinslerimin çoğalmasını bekliyorum. Yıl olmuş 2019 bayanlara duygularını hislerini gösteremeyen erkekler var. Yapmayın etmeyin mutlu etmekten korkmayın.
görsel

Sonu böyle olmaz inşaallah.
boş adam. romantiklik böyle olmaz.
Çiçek aldığın hadi bişe demiyorum da niye flama gibi etrafa gösterip kötü örnek oluyorsunuz , o yüzden gıcık olunan tip.
En asil duyguların adamıdır. Helal olsun.
o zaman nergis alsın erkeği.

şimdi tam zamanı bütün çiçekçilerde mis gibi kokuyor.
Eve saksı çiçeği alıyordur Çiçekçiden. (bkz: Bodur erguvan)
Çiçek almıyorum, ben parasını veriyorum çiçeği kendisi gidip alıyor.

Evet çok romantiğim.