entry'ler (118)

tsk da sakal serbestisi

neyin kafası acep bu? Hatta oldu olacak serbest kıyafet olsun lise talebeleri gibi.

osman pamukoğlu iktidara gelsin

Osman Pamukoğlu, emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucusu ve ilk genel başkanı. 1993-1995 seneleri arasında Hakkari Dağ Komando Tugayında görev yapmış ve terörün zirve yaptığı bu dönem de sayısız başarılara imza atmıştır.
Ünlü Çinli komutan Sun Tzu tarafından dile getirilen ünlü söz: ''Savaş sanatını bilmeyen, devlet yönetmesin.''
Bu yüzden savaş sanatı bilen bir Başkanın yönettiği Türkiye şuan ki halinden çok daha iyi yerlerde olabilir.

her kıza yürüyen tipler

her kıza yürünmez. Bazılarına bakarsınız sadece. Bazılarını dinlersiniz. Bazen sohbet eder arkadaş olursunuz. Zaman Zaman sevgili olursunuz. Ama her kıza yürünmez! Net.

sibel can bakire mi değil mi

yıllardır sapıkmışız onu anladım.

kadınlara en çok yakışan şeyler

kadına en çok yakışan manevi şey edep idir. maddeye gelirsek hardal rengi bir balıkçı kazak, üstüne kırmızı bir kaşe kaban, altına ise bilekte bir pantolon ve narin topuklu siyah deri bir ayakkabı. son dokunuşum üstünde gül resimli bir çift eldiven ve yuvarlak altın çerçeveli bir gözlük.

çiçek alan erkek

klasik ve ince ruhlu bir beyefendidir. Asırlardır kadınların zaafı olan çiçeği erkekler olarak kullanmalıyız.

yazarların 2019 yılından beklentileri

sağlık, iş, aş ,huzur, para, aşk, yeni umutlar, bir araba, 4 liranın altında bir dolar kuru(bu en zor olan).

bakire olmayan kadın

bakir olmayan erkekle aynı statüte olan kadındır net.

bir kıza bakire misin diye sormak

her iki cinse de sormanın nezaketsizlik olduğunu düşündüren bir konuşmadır. Yaşarsın ve görürsün. Sormazsın.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=SY3Kxf7ZTeI
klasikten başka dinleyemiyorum.

ibrahim tatlıses in pkk ya 1 buçuk trilyon yardımı

sözde bir zamanlar akil adam olan şahıs. Kod adı mermiye kafa atan adam.

evlenmek için en ideal yaş

cevabı olmayan bir durumdur. Yok abi öyle bir yaş. insanın algoritması bulunmadı daha hatırlatayım dedim. Bırakın sayılara takılmayı ve kalıplara sıkıştırılmayı.

fileli çorap

Abi fileli çorap +1 seksilik kazandırır net..

20 yaşında erkek 15 yaşında kız ilişkisi

Sonucu kotü olur..

laiklik şirk düzenidir

Kaynak g.tüm..

insanı yaşatan nedir

insanı yaşatan "su" dur.

flörte eski sevgiliyi anlatmak

Güzel taktiktir kıskandırır,köpek çektirir işe yarar ama eski alfalıklarıni anlatacaksın başkann..

tamam diyenler ya kürt tür ya da alevi

Tamam diyen düşünen kesimdir..

köpek saldırınca yapılması gerekenler

hareket etmeden bekleyeceksin arkadas.

tr serverinde adc olmamasi

bnde diamond adcyim.Nickim curlymonster ve beni zorlayabilecek adam denk gelmiyo.