bugün

türkiye ve bilimum arap ülkelerinde acilen uygulanmalıdır. bir yakışıklı adam güzel karı göremeden ölüp gidiyoruz bu nedir arkadaş yahu.

sikişmeyin demiyorum yine sikişin ama hobi olarak sikişin.
Zamaninda nasyonal sosyalist almanya'nin yaptigi sey.
Kesinlikle yürürlüğe geçmesi gereken uygulamadır. Biz zorlanıyoruz bari çocuklarımız rahat bulsun'dur
yaşlıları da öldürüp sabun yapalım o zaman zihniyetidir. nasıl konvers giymek herkese serbestse buna koministler de dahil çoçuk yapmak işte öyle birşey...
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
ayrıca çinlilerin de çocuk yapması yasaklanmalı.
yanlış bir düşüncedir. çirkinlerden çirkin doğacak diye bir kaide yok sonuçta.
kesinlikle katildigim fikir. ortadogudan da ulkeye gelen devasa burun molekulleriyle ulkede guzel kiz bulmak zorlasti. isvecteki arkadaslarim takildiklari kizlari gosterince komplekse giriyor insan. cirkin insan, baska bir cirkin insani begeniyor, hadi tamam sevisin se yapin da, cocuk yapmayin. cirkin olacaksa bari bi simetrisi karizmasi olsun. sonra cocukla dalga geciyolar, tipinden gicik kapip dovuyolar, sonra vay benim ailem neden sorunlu. uremeyin abi, sorun morun kalmaz. yasasin brezilyali, isvecli, polonyali ve uber guzel turk kizlari. sizler olmasaniz yasamaya umudum kalmaz.
naziler geri mi dönüyor diye insanı merakta bırakan durumdur.
öyle demeyin çok güzel çocuklarda meydana gelebiliyor ki insanlara fiziksel açıdan bakmanında yanlış olduğunu düşünüyorum.
çirkinlik de güzellik de görecelidir. ne yüzler vardır özenle yaratılmış gibidir, hayranlıkla izlersin o güzelliği ama yüreği öyle çirkindir ki gördüğün anda o çirkinliği kanın donar, işte o zaman dünyanın en çirkin insanı olur. bazı insanlar vardır, çirkindir sahiden de. ama bir gülümser, öyle güzel ışıldar ki gözleri, dünyanın en güzel en samimi gülüşüdür dersin, yüreğin ısınır. evet. her ikisinden de vardır. gördüm.

ama bu başlığı "yüreği çirkinlerin çocuk yapması yasaklanmalı" olarak değiştirebiliriz. iyi de olur.
dış güzellik hastalığı içerikli tümce. ayrıca nazi almanyasını çağrıştırması muhtemeldir.
Aynı zihniyet zeka seviyeleri düşük insanların çocuk yapmaları yasaklanmalı da diyebilir. Ancak bu durumun kendilerine dokunacağı muhtemeldir.
bir zamanlar ayni mantikla rusyada zinanin serbest birakilmasiyla ayni mantiga sahip onerme. (rus irkinin guzellestirilmesi icin guzel kadinlarla yakisikli erkekler birlikte olmustur.) ama onlarin da cocuk sahibi olmaya hakki var!! allahin vedigini kuldan mi esirgeyeceksiniz !! * *
estetik yargılar yaşadığımız çağa ve kişisel algıya göre değişkenlik gösterir ve bunun gibi öznel konulara yorum getirmek pek doğru değildir.
Kesinlikle desteklediğim önermedir.

Sırf bu yüzden çocuk yapmayacağım. Bana benzer bir sıpa etrafta pıtı pıtı dolaşmasın. Dünya buna hazır değil.

Belirli bir çirkinlik sınırının altına düşmemeliyiz artık, lütfen çirkin insanlar çocuk yapmasın. Biraz da çocuğun halini düşünün.
O zaman kürtlerin soyu tükenir.
Öjenidir; etik bakımdan terörizmden farkı yoktur.

Annenin bodrumunda saçmalayacağına kadına yardım et abidin.
iğrenç bir nefret söylemidir.
Cirkinlerin degil ama psikolojik olarak hazir olmayanlarin cocuk sahibi olmasi kesinlikle yasaklanmali.
Scooter kullanmak için bile ehliyet gereken günümüzde cocuk yapmak da ehliyete tabii olmali. Insanlar belirli psikolojik testlerden gecmeli ve sertifika alabilirse ancak cocuk sahibi olmasina musade edilmeli.
Ne orospu cocugu anne babalar var cocuklarina ne kötulukler ediyorlar.
çirkinlerden önce aptallar ve habis ruhlular yapmazsa biz çirkinler barış içinde yaşar gideriz. görüntü rastgele verilmiş bir kılıftır ruh için.
Yasaklanan yerde iq ortalamasının düşmesine neden olur.