bugün

gotik olmakla birşey olamayacağını anlayan kızın gotiğin de gotiği olursa ne olacağını merak etmesidir.
çirkin kız tanımının kişiye göre değişken durumudur. güzellliğin göreceli bir kavram olması ve kişinin makyaj zevkinin aynı kefeye koyularak tartılması makyaj yapan kişinin merakı değil asıl o tartıyı doğru kullanamayan kişinin merakıdır.
beterin beteri var dedirttiren bir durumdur.
"istesem çok güzel gözükürüm ama tarzım" bu tribidir. yarılarak gülüp orada bozmamak gerekir. zaten kendisi de altyapının farkındadır.
Fotorafları üstünde oynamada başarılı olmalarına kimse laf edemez.

(bkz: hasiktir bu muydu benim yonjada beğendiğim kız)
biraz düşünüldüğünde çirkinliklerini kapatıp değişik,tuhaf olma ve dikkati başka şekilde cekmeye çalışan kızlardır.
kendilerini sevimsiz bir pandaya dönüştüren meraktır.
gotik olayım derken götik olan hanımlardır.
gayet güzel oluyorlar. hele içkiyle beraber.

(bkz: sokayım normale sana bişey olmasın)
(bkz: sokayım güzelliğe)
çirkin suratlarının yarısını gotik saçla kalan yarısını da siyah makyajla örtmeye çalışan kendi içinde bi yerlerde sevimli ama komplekslerine yenilmiş kız merakıdır.**
(bkz: türk kızının merakı)*
(bkz: gotik makyaj)
hemen hemen her gotikte olan meraktır. her gün yapmasalar da konserlerde, düğünlerde, bayramlarda, seyranlarda kesin yaparlar şu şeyi.
(bkz: dansöze eşlik eden gotik kız)
çirkinlikleri yüzünden belli ortamlardan uzak kalan kızların en son başvurdukları yöntemdir.
çirkin kızların güzel olması sonucunu doğuran bir olaydır. elbette kişiye göre.
paslı demire cila atılması durumudur. ne uğraşırsın ki? çirkinsen çirkinsin işte, kasma yavrucum!
her rayban takanın kendini brad pitt zannetmesi gibi bir durumdur. her gözüne kalemi boca eden, beyaz pudra, kırmızı rujla gotikimsi olan kızlarımız çirkinlikerini örtükklerini zanneder. *
kahkülü de unutmamak lazımdır. yoksa gotikliğe sığmaz.
kendilerini dikkat çekici bulmayan bazı bayan arkadaşların, bulunulan ortamda hiç değilse oldukları yerden bir adım daha önde olmak için, gösterdikleri çabadır.
görüntülerinden memnun olmayan, kendi ile barışık olamayan kompleksli kızların içinde bulunduğu durum.
(bkz: marla singer) *
tanrı vurmuş bi de sen vur yaklaşımından kaynaklanır.
kesinlikle doğru olan bir tespit olmakla birlikte doğrudur(nası yani)ve beni yine yatağımda sakin sakin uzanırken yazı yazdırmaya zorlamıştır bu konu. neyse bu zavallı kızlar vücutlarındaki eksiklikleri makyajla kapatmaya çalışan eziklerdir. kendilerini eleştiren bi diğer kitleye sen bu işin felsefesini bilmiyosun şeklinde ve benzeri komplike cümleler kurma çabalarıyla ayar vermeye çalışırlar.
lan salak mısınız siz? bunlarda gizli lezbiyenlik de oluyo evet evet..bir keresinde hiç de ortamına girmek istemediğim bi hatun geldi ve bana ben seni seviyorum ama arkadaşça değil anla dedi anlayamadım ama daha sonra anladım lezbiyendi güzelliğimden etkilendi belki de göbeğimdeki piercing sexi geldi yalamak istedi bilmiyorum..ona umarım küçük bi köpek yavrusu alırsın ve o ölür dedim.ne dediğimi de anlamadım.ama ''sen hiç bir ilkbahar sabahı odana giren güneşle uyandın mı''havamı bozamadı benim.. varoşluğunuzu yaptığınız makyajla örtmeye çalışmayın sakın gidin banyo yapın güzelleşmeye çalışın olmadı mı?kaderinize boyun eğip camın kenarında aşağıda öpüşen insanları sevgilileri izleyin..kim kimi götürüyo ona bakın bişeyler yapın işte ama ne olur göz zevkimi yazın bu sıcağında giydiğiniz postallarla bozmayın ben sıcaklıyorum yahu..
görüntü kirliliğinin en az seviyeye indirgenmesine oldukça katkı sağlayan meraktır zira havanın kararmasının etkisi ile bu kızları görmek zorlaşır sadece cici hatunları görürsünüz.
çirkin erkeklerin karizmatik olma çabaları gibi bişeydir.bu çabaların olumlu sonuçları da vardır. ailecek desteklemekteyiz.*