bugün

Bende cirkinim amk. Benim niye yok lan.
Yalan iddia. Kendimle kanıtladım qonu qilit.
Yanlış istatistik! Benim sevgilim yok mesela bunu nasıl açıklayacaksınız?
çirkin kız çok hoştur ama bana ne!
(bkz: kurtlu baklanın kör alıcısı olur)
Ülkemizdeki abazalık, nefes alsın yeter seviyesinde olduğu için normal olan durum.
O noktada ne sapyoseksüellik ya da para girmiştir işin içine.
Çirkin kızlarında amının olduğuna işarettir.
görsel
dumur etmez, etmemeli, çirkin kızlardan çok güzel sevgili olur.
Dumur etmeyen durum. Normaldir olabilir.
Daha da çirkin olsak olacak mı yani.
Herkesin var bir tek benim yok hicte olmayacak boyle konularda tutucuyumdur ehe ehe saka valla cok seversem olabilir.
Benim yok hiç inandırıcı bi başlık değil.
çirkinlerin de sevme ve sevilmeye hakları vardır.

not: bacanak çirkin kız diyorsun iyi hoş ama çirkin yok lan hepsi güzel hepsi güzel olunca benim hiç şansım kalmıyor. ben şimdi konuyu niye uzattım ferudun baba ne demiş dokunulmazsam öleceğim.
güzeller elini sallasa ellisi, çirkinlerin bile sevgilisi var. peki o zaman bu yalnızlıktan ölenler kimler?
neye göre çirkin? kadın ve erkek farklı görüyor kesinlikle. erkeklerin bizim çok yakışıklı bulduğumuz adamlara "ne var bunda ya" demeleri gibi bir şey.

tabi bir ilişki için illa güzellik lazım değil. yetmiyor da zaten. huy güzel olacak, ruh güzel olacak. birbiriyle uyumları olacak, emek harcanacak, fedakarlık yapılacak, zor zamanlarda yanında olunacak. kimse yokken el bırakılmayacak vs. bunlar yaşanıyorsa iki insan arasında güzellik akla gelecek son şeylerden biri oluyor.

ayrıca biri başlıktaki kızlara "yok canım sen güzelsin ehehe" desin artık lütfen. yoksa sabaha kadar "hayır benim niye yok, oysaki çirkinim" demeye devam edecekler.
Türkiye gibi cinselligin Afrikasında normaldir. insanı hayattan bezdirir.
bu kadar abazan varken doğaldır açık ve net.
Erkek nüfusu kız nüfusunun 7374276 katı olunca kardeşim..
Aslı olmayan bir iddia. Tüm çirkinlerin sevgilisi varsa ben niye hala yalnızım oğluum dedirten başlık . En azından bana dedirten .
türkiye için oscarlık bir tespittir.

eşeğe jartiyer giydir. onunla da çıkan olur bu abazan ülkede. aç bir tane fake swarm falan. bak gör nasıl çullanıyor yurdum abazan erkeği.

sonra türk kızının götü kalkık. peki kaldıran kim ?
Ee ne olacak herkes çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmiyor. Kız baktı ki adam peki canım olur hayatımcı takıyor koluna. Kadınlar garanticidir. Sağlam liman buldular mı kapağı hemen atarlar. Onlara aldanmayın. Aradıkları sevgili değildir kocadır. Bu konuda güzel olan diğer hemcinslerinden de daha mahirdirler sakın küçümsemeyin.
Ergen başlıklardan biri daha.

Sanane amk varsa var sevgilisi,sen de güzel çirkin deme de kendine birisini bul , nefes alsın yalnız hayvan olmasın.

Hem çirkin kız bu devirde hala var mı , hepsi danla bilic makyajı yapıyor ayırmak mümkün değil
Kaba insanlara bile saygi duyulmasi .bu daha anormal bir kistas .