bugün

bir tür sansür yöntemidir.
''dünyada soyunu tüketmedik tek bir hayvan kalmayana kadar'' diyerek bu yola baş koymuş bilumum esnaf ve işgüzar memleket insanının yaptığı eylemdir. gerekçeleri de çok gariptir. yolun ortasında ayıp!; lan hayvanların yatak odası mı var!? hani gariplerim zevk içinde yapmıyor... üremek için yapıyorlar. yunus olsa neyse. insan dışında zevk için çiftleşen tek hayvan olduğu için hak vereceğim ama o da suda yaşıyor.

ama düşünüyorum da karadenizde yunuslar yaşasa ve kıyıda çiftleşse bizim işgüzar insanımız soğuk moğuk demez kapar eline sopayı suya atlar yine ayırır o hayvanları... ayıp sonuçta!

edit: lan başlığı da ben açmışım farkında değilim. farkında olmadan kendi başlığına entry giren ilk yazarım herhalde. şu an kayış koptu bende. gülüyorum...
gayları ya da lezbiyenleri ayırmış kadar iyi bir iş yapmaktır.

edik: ulan amma çok lez gay varmış bu sözlükte.
geri kalmis devletlerde gosterilen bastirilmiz cinsel duygulari simgeler.
aman bu ne terbiyesizlik ulu orta, biri görse ne der insanının yapacağı iştir. otel mi tutacaktı af buyur? al evine de çift kişilik yatağına koy, kaftana sar.
kaynar suyla ayırmaktan daha insancıldır. bizzat küçücük bir çocukken anneannem gözümün önünde yapmıştı. şok geçirmiştim.
ayiptir. yaziktir. gunahtir. sen ciftlesirkende hayvan seni kovalasa iyi mi ha iyi mi?
yanlıştır. genellikle sıcak suyla yapılır.
hayvanlara yatak odasını vermesi gereken bir HAYVANıN! yaptığı iştir.
Hayvanların cinsel hayatına vurulmuş darbedir. Sizinle mi çiftleşsin kopek