bugün

Yerli ve yabanci haber basliklarindan.. allahu ekber diye rus cocuklara tecavuz eden musluman cecenlerin terorist olmasi ve destekleyenlerde terorist olmasi durumu. tipki pkk gibi işid gibi.
çeçenya, çeçenistan vs hakkında hiç bir bilgisi olmayan cahil zırvası.
çeçen mücahitler
görsel

ışid mücahidleri
görsel

şimdi ışid bize göre terörist bir oluşumsa onlardan en azından görsel olarak çok farkı olmayan çeçen amcalar nedir?
Görüyorum ki aramıza yeni Moskof kuculari gelmiş.

Rusların terörist olarak gördüğü sanki şerefli mücahitlerdir.

Siz ancak karınıza gözünüz önünde tecavüz edilip kızınız ali konularak iğrenç metalara alet edildiği zaman anlarsınız.
Bu işin trollugu olmaz! Namuslari için ölen Çeçen kızlarını bilmeyen köpekler konuşmasın.

Hattap dahi bu savaşta şehit olmuştur. Olacaksak böyle terörist olalım geberelim. Ama başkaları gibi Oruspu çocuğu olmayalım allahim!
Işid örneği verilmiş zaten ışidin içinde çeçen komutanlar da vardır.
tamam.

entry grozny'de.
Herşeyin aşırısı teröristliktir.
sapkinca ayinleri olan, kafa kesen, masumlarin canini yakan bir teröristmisim, simdi ögrendim.

1: cecen zikri denen sey kadar itici buldugum bir sey daha yoktur herhalde. adamlar zikir yapiyoruz diye kalkip lezginka oynuyorlar. oynaya oynaya zikir mi olur? bu tur bid'atlari yasaklamamis miydi peygamber efendimiz (sav.)?
2: hic kafa kesmedim, hayalini de kurmadim. evet, ruslar hakkinda da kurmadim.
3: farkinda olmadan uzerine bastigim karincalar - ha bir de 3-4 yasindayken yikiyorum diye bir legen suda bogdugum kedi yavrusu - disinda hic bir masumun canini yakmadim.

soyle seyler yazarken lutfen biraz dikkatli olun. en sinir oldugum sey, bir avuc insanin yaptiklarinin butun bir halka mal edilmesi. yolda cecene rastlasaniz bir kasik suda bogacaksiniz nerdeyse.

bakin kardeslerim, bir de soyle bir gercek var, asla goz ardi edilmemesi gereken, ama yine de inatla goz ardi edilen. terore imza atan insanlara terorist diyin, tamam. yaptiklari yanlis, elle tutulur bir tarafi yok. her seyden önce günahtir masum cana kiymak. ne olursa olsun günahtir. ama terorun bitmesini istiyorsaniz oncelikle "neden" diye bir sormaniz lazim. nedir bu bitmek tukenmek bilmeyen terörün sebebi. benim milletimin son 3-4 yuzyildir anasi agladi, tecavuz, iskence, surgun ne ararsan var tarihimizde. hala su zamanda avrupa'nin orta yerinde infaz edilen soydaslarim var. babavatanda insanlar kukla rejime karsi en ufak bir ses cikarsinlar, kacirilip gunlerce iskence goruyorlar, ardindan yol kenarlarinda cesetleri bulunuyor, aileleri butun halk tarafindan dislaniyor, ocaklari sönüyor. internette seyrediyoruz kadirov haininin babasi yasinda ki insanlari karsisina alip kameralar onunde nasil azarladigini, ailelerinin dislanmasi konusunda halkin nasil fisteklendigini. biliyorsunuz iste siz de cecenlerin neler yasadiklarini - rusya'nin halkima yasattiklarini. o yuzden, rusya, sana sesleniyorum, kusura bakma ama bu zulumlere tabii tuttugun halk senin havalimanini da havaya ucurur icinde ki binlerce masum insanla birlikte, askerinin de girtlagini keser. ama sadece rusya icin degil, abd, bilumum avrupa ulkeleri vs., hepsi icin gecerli bu.

diyecegim o ki, evet, soydaslarimin bir kismi psikopata baglamis durumda, farkindayim - farkinda olmamak mumkun degil zaten, girtlak kesmek psikolojisi normal olan insanin yapacagi davranis degil cunki. evet, cecenler genel olarak sert, kati kurallari olan, kani yasi kac olursa olsun deli akan, deyim yerindeyse manyak bir millet. ama boyle bir gecmisle gelisimimizin farkli bir yonde ilerlemesi de pek mumkun degildi zaten, damarlarina islemis delilik bir cogumuzun (bilhassa erkeklerimizin). ne o, Allah bizi boyle cani, illet insanlar olarak mi yaratti diyorsun yoksa ?

Yine soyluyorum: terore maruz kalan devletler "neden" diye sormadan, donup kendilerine bakip, bazi seylerin hesabini yapip bir seyleri degistirmeden, teror hic bitmeyecek. bu da ütopik bir hayal olduguna gore kardeslerim, hic sonu gelmeyecek gibi gorunen bu terör illeti hepimize hayirli olsun. Allah cumlemizi bu illetin şerrinden korusun. Amin.
Sizin ülkenizde rus katliamları ile erkek nüfus kalmasaydı siz ne olurdunuz, ne keserdiniz acaba?
Soru hükmü yöneltilecek başlıktır.
Şehit cumhurbaşkanı cevher dudayev'in eşi ala dudayeva'nın başkan dudayev'in şehadetinden sonra yazmış olduğu "milyon birinci" isimli kitabın okunması tavsiye olunur!
Cevher dudayev abd uydu takibi ve rus füze atışı ile şehit edilmiştir.
Kürtlerin terörist olmadığını savunan yazar beyanıdır.
selefi siki ile gerdeğe girenlerin başka bir şey olması beklenemez zaten. zulme uğradıkları doğru ama suriyede de mi insanları katlederek zulme ugramislardi?! reina saldırısı arkasında da bunlar vardı. kimse ırktaşlik adı altında savunmaya çalışmasın gerçek bu.
oldum olası sevmediğim, barbarlık, vahşilik denince ilk aklıma gelen ırklardan biridir.
cehaletin ve dinin baskı gücünün hakim olduğu hiçbir ırkı sevmem.
bizim karşı komşu 1800lerin sonlarında anadoluya göç eden çeçenlerden, biri öz bir üvey iki kız kardeşini görmüştüm ikisi de çok güzeldi.
tabi türkleşip asimile olmuşlara bir önyargım yok.