bugün

Çerkes yazmayı bilmeyen ırkçının bir böğürmesi. Kürtleri zerre sevmem de be gerizekalı çerkeslerin neyini gördün?
türkiye'de yaşayan iki etnik gruptur.
ulan ayıptır amına koyayım. bu nasıl zihniyet lan? asıl haşere sen ve senin gibi düşünenlerdir. ulan belki yarın hayatını bir çerkes veya kürt kurtaracak. o zaman utanmayacak mısın şu söylediğinden?
Çerkesler daha zeki ve kurnazdır.
çerkeslerden ne zarar gördük acaba?

var güçleri ile çalışmaktan, bu vatanı kanı pahasına sahiplenmekten başka ne yaptılar acaba.

bu tong yabgu kagan, sabahtan beri ırkçılık peşinde. toplumu ayrıştırma çabasında başlıklar. ne elde edecek acaba merak ediyorum.

şimdi bu "birer haşere" lafını alıp biri savcılığa koşsa ne yapacak acaba, çok merak ediyorum.

kim oluyor bu velet ki çerkezlere dil uzatabiliyor? kendini ne sanıyor?

liselinin teki muhtemelen, tarih dersinde göktürk uuuuuuuuuu diye heyecanlanıyor. ama bilmiyor ki türk demek hunların göktürklerin çok üzerinde bir kavramı sembolize etmektir.

çerkezler, en az orta asyadan gelmiş bir tatar kadar türktür. değilim derse de başım üstüne, bu ülkenin en büyük değerlerinin başında gelir çerkezler.

kimse, ama kimse çerkezlere laf etmesin.
ismi a, B, C olmuş Hiç farketmez, vatanına, milletine bağlı, alnının akıyla yaşayan insanları üzmemek lazım.
biz cerkesler sizin kışkırtmalarinizla gaza gelecek kadar aptal degiliz. bu başlığı acanada biz Çerkesler güler geçeriz.

haa bu arada ayik olun biz zamani geldi mi bazi turklerden daha Türk olmayı da biliriz.
Çerkez değil çerkes. Önce yazmayı öğren sonra yurdu kurtarırsın.
Anne tarafından cerkesim,adiyge ye kadarda gitmiş biri olarak Türkiye bizim vatanımızdır, vatansız köpeklere duyurulur.
at vs eşek.
Çerkesler hiç bir zaman Türk'üm demekten Korkmaz.
kardeşim birincisi çerkes diye yazılır.

ikincisi çerkesler bu ülkeye ne zaman zarar verdiler?
kanımca hatalı karşılaştırmadır. çerkes nerden çıktı şimdi amina koyim
einstein in dediği gibi insanlar ikiye ayrılır: iyi insanlar ve kötü insanlar.

bu başlık için de iyi çerkesler ve iyi kürtler canımızdır.
Çerkezlerin çok geniş bir tarihi vardır kendi mitolojileri vardır.

Çerkesya dediğimiz yerin adı ta m.ö.1 yy dan beri yunan kaynaklarında geçer ama çerkezler aynı türkler gibi kendi tarihlerini not tutmamışlar gürcü, iran ve yunan kaynaklarından bilgi alınır (türklerde çin,iran,italyan, yunan ve rus kaynaklarından)

Kürtler ise ortalama 1000 yıldır dünya üzerinde yaşıyorlar.

Çerkezlerin canına kurban kürt nedir AMK.
insanları ırklara göre ayırmayın. Ben kürdüm ve ülkemi seviyorum. En iyi arkadaşlarım Türktür. insanları allah için sevin.
yeşil gözlüler ve kahverengi gözlüler ya da yaşasın ela gözler!!! doğal yaşam gereği rastgele oluşabilecek etnik gruplar, gurur duymak ya da düşman kesilmek, anlaşılması zor...mesele insan olabilmekte.
Çerkeslerin sayısı kürtler kadar fazla olsa kesin isyan ederlerdi türklere karşı. Zaten şimdi bile utanmadan ruslardan kaçarak sığındıkları türklere üstünlük taslamaya kalkıyorlar