bugün

6 saatte bir tuvalet molası verilen yarışma. ulan 60 saat yemedin içmedin hala neyi sıçıyon?
komik yarışma.

yarışmacılardan birinin annesi arıyor. yarışmacı annesinin sesini duyunca ağlıyor. yanındaki bi yarışmacı da duygasallaştığından olsa gerek, o da ağlıyor. sonra annesiyle konuşan yarışmacının annesiyle konuşması sona eriyor. ağlaması falan bitiyor. sonra bi bakıyoruz, diğer yarışmacı hala ağlıyor.

oha.
2 gün annesinden uzak kalınca özleminden ağlayan 30 yaşlarında bir insana sahip yarışmadır.

ahah o nasıl bir yapmacıklıktır ya?

yememekle sınanan bu insanların eski yemekteyiz yarışmacıları olması da ironik olmuş tabii.

ha bir de bir dış ses var ki, kendisini testere sanıyor.

haydi bakalım sonumuz ne olacak.

edit: oha şu an 3. saatin içindeler ve ağlamaktan ölecek adam annesiyle konuşuyor diye.
herkes de ona üzüldü, topluca ağlıyorlar.
bu ne lan aylardır kampta falan mı bu insanlar, yoksa iyice aptal yerine mi konuyoruz?
dış sesi dinliyorum, gözlerim kapalı. o ne lan öyle. tövbe tövbe.
54 saattir su içip yemek yemeyen insanların bulunduğu yarışma. hadi sıkıysa ye. uyduruk yağlı bir pide 7000 tl(7 milyar) su ise 5000 tl(5 milyar)

işin garibi 54 saattir yemeyen aç enerjisiz insanların(laz karısıyla naim) bağıra çağıra kavga etmesi. o enerjiyi nereden buluyorlar ilginç. 54 saattir aç olan insan insanın kanı çekilir. bildiğin zafiyet geçirir. ilginç...

aha şimdi de naimm şarkı söyleyip dans ediyor. ben olsam şeyim bile kalkmaz beee(kolum)
eski türkçesiyle muhit-i daire. fransızlar cercle diyorlar, ingilizler circle. latincesi circulus, yunancası kirkor. almanca'da hem kreis deniyor, hem zirkel. türk dil kurumu'nun matematik terimleri sözlüğünde ise durgan bir noktaya eşit uzaklıkta bulunan düzlemdeş noktaların oluşturduğu uzambiçim.
Ilk bölümündeki vaka ile kanımı donduran dizi. Çok şaşırtıcı bir vaka ele alınmış, kurgudur diye düşünüyorum zira fiziken pek mümkün değilmiş gibi geldi. Ancak kurguysa bile kim düşünmüşse sağlam düşünmüş, helal olsun. Her bölümde farklı oyuncu olacak olması da güzel olmuş.
yemekteyizde bir boku beğenmeyen, güzelim yemeklere burun kıvırıp türlü türlü kulp takanların yarışıp 72 saat aç susuz bırakıldığı yarışmadır. sırf bu durumun zevkini yaşamak, oh olsun demek için izlediğim, sinir bozucu olduğu kadar, trajikomik olaylara da şahit olabileceğiniz bir programdır.
özet: bunlara müstahaktır efenim.
cember= o
alanı= pi re kare
çevresi= 2 pi re
çember içinde çemberciklerin bulunduğu * show tv'nin ucuz ve rezil programlarından birtanesidir. milyonlarca kişi içinden seçildiği iddia edilen yarışmacıların aynı kanalın başka bir programının eski yarışmacıları olduğuna da dikkat çekmek gerek.

an itibariyle annesinden 4 saat uzakta kalan bir insanın gözyaşlarına şahit oluyoruz.
bir noktaya eşit uzaklıktaki noktaların oluşturduğu geometrik şekildir.
dış sesin sahibinin, her an çemberdekilere saldırıp tecavüz edeceğini, sonra da
kıyım kıyım doğrayıp üstüne de king kong gibi böğüreceğini sandığımız yarışma.
sevdiğiniz sizi sevmiyorsa çemberin dışındasınız demektir kendinizi şarkılar verirsiniz her gece içeceksiniz
sevdiğiniz de sizi seviyorsa o zaman çemberin içindesiniz dünyanın en mutlu insanız demektir.
yeni açılan yarışma. fikrimce saçmalıktır efenim.
beş dakika izledim, yarışmanın saçmalığına sarkastik bir şekilde ortak olan şişko elemanı sevdim. daha da izlemem, o eleman deli eder inşallah geri kalan diğer yarışmacıların hepsini. rahatlığına kurban senin.