bugün

birden çok kez yapmışsa, tüm o güzel anıların, uzun yılların baskısına inatla direnilerek yolların ayrılmasının vakti gelmiş vefasız, anlaşılmaz dost.
meşgul ve unutkandır. belki de derdi var ve kimseyle konuşası yoktur.
bida aranmayası insandır ciddiye alınmamalıdır.
arayan bir daha arar mantığındadır ya da kontörü de olmayabilir tabii.
kafası yeterince sikilmiş dosttur. demek ki kafa siktiğini kabullenmen gerek artık.
O zaten dost değildir.
bu kişiyle yolları ayırmadan önce bir kez daha düşünmek gerekir. belki dostun kimseyle konuşmak istemiyordur, kendi içinde yalnızlık çekiyordur. düşünmek de yetmez, bir şeyler yapmak gerekir. dost böyle günler için var olmalı.

kişiye hep iyi, hep düşünceli davranan bir insan dost mudur gerçekten? bunu sorgulamak gerekir. çünkü insanlar bazen kendi dünyalarına çekilir. böyle dönemlerde kimseyle yakınlık kuramaz ne kadar istese de. kurduğundaysa oldukça yapmacıktır aslında.
Tan çağrıyı alırken derse girip, kontörü olmadığından geri dönememiş dosttur. * Ama bunun yüzünden de arkadaşını kaybedebilir, ne diyelim abi kontöre verecek param yok.
sormadan dinlemek, söylemeden anlamak gerekecektir. neticede 'dost'tur.
fenerbahçe şampiyonluk kutlamasında tribünde arkadaşları bekliyorum amcık herifler meğersen karşı taraftaymış ulan ibneler o kadar çaldırıyorum neden aramıyorsunuz karşıdayız diye kontürleride var göt oğlanları.
nasıl olsa bir kez daha arar diyerek umursamaz tavır takınan kişidir. hiç hazetmem. ağzına kürekle vurularak dişlerini umursaması sağlanabilinir.
bahane konusunda uzmanlaşmış kişi için sıkıntı olmayacak durumdur.
siktirsin gitsin pezevenk. yalnızlık bu dallamadan iyidir.
Benim lan o. Gün aşırı arayıp en az 20 dk boş boş konuşunca bir yerden sonra yanıtlamıyorum babacım.
Fakirdir. Geri arayacak parası yoktur belki.
kesin kız bulmuştur var böyle bi kaç arkadaşım sevgilisinden deli gibi korkan dünyayla ilişkisini kesen.
bazen ıslak odunla dövme isteği uyandıran kişi.