bugün

şekersiz içen birisi olarak tavır felan göstermem. kaşık verilirse kullanmıyorum da demem. alır kenara koyarım. ama gel gelelim şu konuya. millet, kuran çarpsın şekerli çay içerken çay içmiyormuşum. bu klişe çok ama çok doğru.

Not: Birden bırakmaya çalışmayın çok acı gelir. Şekersiz içenler o acı tadı almıyor onu da söyleyeyim. Ağız tadları şekersizden bile şeker tadı alıyor.
Çay zaten şekersiz içilir, şeker atınca şerbet oluyor o.
aynı zamanda fondip de yaparız çayı. öyle bir garibiz.
çay tabağında duran kaşığın çayın tadını bozduğunu iddia edecek, ama kanıtlayamayacak hal ve hareketlere sahip olmaları, söz konusu tavırlar arasında sayılabilecek içicilerdir.
Bakın ben rizeliyim, senelerdir de bu çayı şekersiz içerim. Sülaleden bir kişi hariç herkeste şekersiz içer bunu.. amaa hiç kimsede görmedim şu mimlenmiş tripleri tavırları kendimde hiç yapmadım fakat sülalede şu şekerli çay içen eleman yapıyor bunu abiiiggg nasıl şekersiz iciyorsunuz bunu falan diyor şaka hibi..
güldüren tavırlardır. alt tarafı çayı şekersiz içiyorsun imparatorluk fethettin sanki kardeş. evet.
nedense ben bunları vakti zamaninda am için şehirlerarası taksi tutup, yaş kemale erince ota boka şimdiki gençler edebiyatı yapan o dedelere benzetiyorum. sanirsin caya benzin koyuyoruz aq lan bi siktir git. sen de daha dune kadar atiyordun o sekeri havan kime göt..
çayı asıl böyle içeceksin dayatmaları içeren tavırlardır. hayır efendim, demli bir bardak çayın içine 1 küp şeker hacminde şeker atınca harika oluyor. ne az, ne çok, ne de hiç.
askerlikte yokluktan sekersiz caya basladim 33 yasina geldim hala gelip bir odul veren olmadi.

insan bekliyor 13 senedir sekersiz cay iciyorum.
en cok bana en cok ben.

saka bir tarafa.cok nadir cayi sekerli icine denk geliyorum.
cocukken 3 -5 kasik atardim.annem mutfaga gidince bir kasik daha atardim.
Çaya şeker atanları öyle bir ötekileştiririm ki bulunduğum ortamda kendisini akp ye oy atmış bir cahil kıvamına getiririm.
Onlarda ki hava kimsede yok.Sorsan atomu parçalamış pezevenkler.
Ezikçe davranışlar. Nasıl içtikleri beni ilgilendirmez ama bunu dayatır gibi çok matah bi şey yapıyolar gibi tavırları. Bi kaşık şekerde boğarsın.
biz çayı şekersiz içenler, her içeceğimizde ingiliz kraliyet ailesi gibi giyinir, bahçemize çıkar ve şekersiz çayımızı keyifle yudumlarız. Siz sefil halk gibi şeker kullanıp apartmanlarda sürüneceğimizi mi sandınız yoksa ezikler hahahah
çayı şekersiz içiyorum ve mutluyum bir sonraki hedefim ayda şekersiz çay içmek.
Șekersiz tadi olmuyor maalesef.
ben şikeersiiz deyip kaşığı ısrarla geri uzatmaları vs.

koy çay bardağının yanına amk. tafran kime.
benim için bir gün böyle bir başlık açılır diye
şeker kullanmıyor musunuz diye sorulduğunda ufak baş hareketleriyle hayır diyorum.

çünkü çayı şekerli içenler kompleksli ruh hastaları oluyor.
yıllarca şeker komasına girecek kadar şekerli içtim. şekersiz içenlere de hayret ettim ve sonunda ben de şekersizciler arasına karıştım ama sonra baktım bu da tam olmuyor ,hafif balla tatlandırmaya başladım. bal olmadığı zamanlarda şekersiz içiyorum. arafta kaldım resmen *

he bu arada şekerli içtiğim zaman da ,şekersiz içtiğim zaman da tavır yaparım maksat puştluk olsun *
Bokları ise pembedir ve kokmaz. Şeker bokta koku yapar.
mal mısınız amına koyım, çaya şeker atmıyorum demenin nesi inanılmaz tavir iyi misiniz. kahveye de atmıyorum ne yapacaksınız gelip şeker mi atacaksınız
bu tiplerin şeker çay kaşığı ve garsonlara yaptıkları zulümü hitler yahudilere yapmamıştır.
al bu çay kaşığını, ananın amına sok!'tur
Adabı vardır çay içmenin.

Önce kimle içtiğini bileceksin, sonra rize turist çayımı yoksa seylan çayı olduğunu mu.

Çaya şeker katanla, karıştırdıktan sonra kaşığı emenle içmeyeceksin.

Velhasıl adabı vardır çay içmenin.
Dalga mi geçiyorsunuz sekersiz iciyoruz diye.