bugün

hayvan hastanesine gelen kediciğin başına gelen durumdur. sahibinin tam 3 gün tüm arkadaşlarından sakladığı zavallı kediyi, veteriner hekimlik okuyan bir kızcağız bulur ve hastaneye getirir.

insanlık dışıdır, ayıptır günahtır.

tedavinin şart olduğu insan tipidir.
bunu yapan caninin 3 saat kaynar suyun içinde bekletilmelidir.
Caniliktir!!
her insanın yapabileceği bir hatayı yapan zavallı hayvana yapılabilcek en kötü şeydir. o çayı en azından canı yanmayan halıya dökmüştür hem de bilemyerek ama sizin yaptığınız insanlığa sığar mı.
yapanın üzerinde yeni yeni işkence türleri denenilmesine sebebiyet verecek olan olay.
Caniliktir, besleme amk o zaman hayvancağızı... Geberesice mahluk...
hak etmiştir. gerekeni yapmıştır, dökmüştür. hadi görüşürüz.
bunu yapan orospu çocuğudur.
sonu yağlı kazığa giden durumdur. Yapan ağır gahbeçocuğudur.
başıma kaynar sular döküldüğünü hisetmeme neden olmuş durumdur; başıma hiç kaynar su dökülmediği halde...
kediyle kedi olmaktır.
Yapanın kısırlaştırılması gerekir. Kedi beslemek gerçekten zor iştir. "Öyle her baba yiğidin harcı değil" derler ya heh işte aynen öyledir. Kediler meraklı hayvanlardır her şeyi ama her şeyi koklamak ve tanımak isterler. Bu onların doğasında vardır ve tabi ki bazen çeşitli kazalar yaşana bilir. Eğer çok titiz bir insansanız, tüyden, kıldan, kokudan tiksiniyorsan kesinlikle besleme. Sinirlerin gevşekse sevdiklerine bile bazen katı davranan biriysen sakın evinde besleme.

Böyle adice bir durum gerçekleştirme olasılığın olabilir. Kesin demiyorum ama muhtemeldir.
canilik diyen arkadaşları anlamıyorum(!) ortada düpedüz bir isyan var(!) görmüyor musunuz kedi halıya çay dökerek ev sahibine düpedüz isyan etmiş, ne varmış yahu ev sahibi de kedinin üzerine kaynar su döktüyse, halısını korumasın mı yani adamcağız(!)
afedersiniz ama bunun tanımı orospu çocuğu olmak ile aynıdır. eğer kedi denen canlıyı tanımıyorsan, bu hayvanın aktif ve oyunsever yapısını bilmiyorsan, sahibini bir oyun partneri olarak gördüğünü anlayamıyorsan, bu oyun sırasında etrafındaki hiç bir nesneyi görmeyeceğini hatta sırf sahibini yerinden kaldırıp kendisiyle ilgilenmesini sağlamak için bir bibloyu kasten yere düşüreceğini kavrayamıyorsan; en başta eve almayacaksın ulan! insan diye ortalarda gezen bu orospu evladına müebbet hapis cezası az gelecektir!
okuduktan sonra kendime gelemediğim olaydır.
işte bu yüzdendir ki ben günden güne insanların değerini gözümde küçültüp, hayvanları büyütmekteyim.
çok da iyi oluyor. emin olun.
Gerekli bir eylemdir. Dökerken bana mı sordu kardeşim neden ceza vermeyecekmişiz?
hayvan beslemeyi bilmeyen çocuk büyütmeyi de bilmez.eğer kedi o olaydan sonra ölmezse o evi terkedecektir.

hayatım boyunca kedi besledim. ve öyle bişey yapmak aklımın ucundan geçmedi.