bugün

sözlüğe ilk girişlerde bulunulan konumla beraber, belirli zaman zarfı içerisinde nede olsa yazarım, kafama göre entry girerim mantığıyla hareket eden kullanıcıların başına gelebilecek en kötü hadiselerden birisidir. * ama arkadaşımızın ağzı yanmıştır bir kere, daha sonraki süreçte yazdıklarına dikkat etmesinin gerektiğini düşünür.
en kötüsü de en az 40 karakter yazma zaruriyeti. hele benim gibi uzun entrylerden hoşlanmayan biri için gerçekten zor.
çok çok özel bir durum. yazdığın entryleri bi sen bi josef k görüyor.
*
gun belirtmeyen uyari. ayrica caylakken 40 karakterden daha kisa entry giremezmisim, once kac kun yedim onu soyleyin bana..
an itibariyle vodafone reklamlarındaki gıbıklar gibi hissettiriyor beni.
-çaylaksınız
+tamam entry giriyorum.
(bkz: basitsiniz)
(bkz: paçozsunuz)
aslında çok fena olmayan bir durum ,yazarlar için kısa süreli kafa dinleme beyin hücrelerini yenileme dönemi olarak adlandırılabilir.
(bkz: ne mutlu çaylağım diyene)
heyecanla sözlüğe girip, kafanızdakileri sözlüğe dökmek için hazırlanırsınız ki, bir bakmı$sınız çaylaksınız yazıyor.moraliniz bozulur, tam anlamıyla dumur olursunuz.böyle lanet olası bir durumdur, çaylaklık..
an itibariyle sag üst kösemden bana bagıran ibare. *
anam anam ben neler yaptım demenize neden olabilecek sağ taraftaki kontrol ekranının en üstünde bulunan hede.
bir gün caylak cezasi alip, 24 saati gecmesine ragmen sag üst menüde halen görünen yazidir.
"beş gün nasıl geçer yahu" diye kendinizi sorgulayacağınız uyarı.*
neye göre çaylağım oda var bence bu statüyü belirleyenlerde oturup bir düşünmeli çaylak mıyım değilmiyim diye.
allahın yarattığı bir varlığa mahluk dediğim için düştüğüm durum.
bazen zorunlu doğu hizmeti göreviyle bakmanızı zorunlu kılan hadise.başka türlü çekilmiyor çünkü.
maçın en heyecanlı yerinde birisi televizyonu kapatıp, radyoyu açıyor. siz görüntüyü kaybettiğinize üzüleceğinize,sesi duymuş olabilmenizle teselli bularak bu durumun sıkıntılarına karşı polyannacılık oynayabiliyorsunuz..
(bkz: bir anlik istek)
- çaylaksınız.
+ evet, öyleyimdir.*
- çaylak olduğunuz kadar küstahsınız da.
+ ???'^+'%'^%&%^+/&^+
aptal saptal verilmiş bir cezanın süresi dolmasına rağmen hala kurtulamama, özgürlüğün kısıtlanma durumu.
trafik polisinden ceza yemiş hissi uyandıran yazı.
çaylak olmayan insanların zoruna giden uyarıdır. 5 gün çaylak olmamdan dolayı 5 gün boyunca mesaj gireceğim başlıktır aynı zamanda.

edit: yazar burada çaylak olmayan derken çok derin anlam kullanmıştır.
tam da karmam yükseliyor diye sevindiğim şu günlerde sağ taraftan yüzüme tokat gibi çarpan yazı. işin kötüsü neden olduğuna dair bir bilgi ve ne zaman biteceğine dair bir mesaj da yok. en son elim özel mesaj yolla bölümüne gidiyor ama o da ne: cıss, çaylak olduğunuz için özel mesaj gönderemezsiniz... buyur burdan yak...

neyse bari burdan ulaşalım ulaşmak istediğimiz yere.
kısa sürede geçmesini dilediğim ve kimsenin başına gelmemesini dilediğim olay...
- çaylaksınız.
- ne güzel.
- siz manyak mısınız?
- gayet tabi.
- ama öyle göstermiyorsunuz.
- bilmem olabilir, belki de çaylaklıktır en çok yakışan bize.
- peki, kendinizi savunmayacak misiniz?
- yoo gerek yok bence hüküm önceden verilmiş ise bosuna cene yormaya değmez.
moderatörlerin nasıl olup da yazdıklarını okuyup, yorumlayıp, sınav geçer notu verdiklerini anlamayanların hali.
caylaklıga dusurulen yazarın sag ust kosede gordugu ibare.ne kadar caylak kalıncagı belirtilmemistir ayrıca ozel msjda atılamamaktadır bu durumda iken.
çok sinir bozucu olan bir durumun belirtilme hali.
sozluktesinizdir fakat kimse goremez bunu hayalet* * filmindeki gibi takılırsınız ortalıkta ozel mesaj gonderemediginiz icin kendinizi belli edemezsiniz sizi tanıyan ve online olan yazarlara varlıgınızı belli etmeye calısırsınız bir sekilde , direk iletisime gecemezsiniz size atılan mesajlara yanıt veremediginiz icin , iclerinde bir urperti olusur bir an hissederler ama bilemezler orda oldugunuzu.
cok sinir bozucu bir bilinmezlik halidir caylaklık , hayaletleri anlıyorum simdi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar