bugün

Sol framede entryisini girdiğim başlığı göremeyince tereddütte kaldığım durum.
(bkz: bir yazara üstü kapalı saldırmak)
geçmiş olsun.
hayır, değilim.
bir kez çaylaklık yedik, daha olmaz Allahın izniyle.
Ne zaman kurtulunacagı belli olmayan durumdur. Tamam çaylagım ama ne zaman bitecek bu. Ne yani benim entrylerimi kimse görmüyor mu n zaman bitecek bu işgence. Sövgülerimle
Konuşuyorum ama dinlenmiyormuş gibi veya sesim mi gelmiyor ?
Beni neden çaylak ettiniz lan allahsızlar. Ben size ne yaptım kimin tavuğuna kış dedim.
aaa ayıptır günahtır neredeyse üyelik kaydında babaanne olmuş yaşa gelmişken çaylak demişler ya diyesim geldi.
çaylaksınız ve çaylak kalacaksınız diyen çaylak geçmişli çaylaklar.
çok kısa sürdü.
iyi bir yazar olmak için çekilen çile.

o yollardan geçmezseniz benim gibi kaliteli yazar olamazsınız.
Sözlük moderasyonunun bir keyfiyet oyuncağı olarak kullandığı "silahıdır" şöyle ki, annesi mukkades bir insan evladı mesaj yoluyla size ana bacı küfrediyor ( ki zerre sikimde olmayan bir şeydir küfür, ne yani ananı sikeyim dediğinde anamı mı sikmiş oluyor, gitsin siksn bakalım becerebiliyorsa ) siz de bu adama cevap veriyorsunuz anladığı dilden ve bingo çaylaksınız. Adamın mesajını şikayet ediyorsunuz ama moderasyondan tık yok.
Evet çaylağım. Var olan entrylerim gözükmüyor. Moral bozucu. Yine de bundan kurtulmanın kuralları varmış. Bekliyoruz bakalım. Ben burada çizgiyi aşmam -ki hiç bir yerde çizgi aşmadım- sadece onay bekliyorum bakacağız.
Çaylaklık gelip geçici kısa bir durumdur. Dert etmeyin.
ben çaylak olduğumu bile hatırlamıyorum, çok kısa sürmüştü.
yaşamayanlar anlamaz.
görsel
(bkz: üzgün surat)

5 gün yokum ponçikler. sırf çırılçıblak banyo yaptık diye. fücutlarınıza iyi baqın. evet.
içinde bulunduğum durumdur. ne zaman çıkacağımı merak etmeye başladım açıkcası, böyle kendi kendine konuşmak şizofrenliğe yol açabilir. modlar sesim sizlere.
Bitse de kurtulsak ha gayret son kaldi..
Ben ne zaman yazar olucam Seda Abla yaaaa ühüüü.
uzun bir süredir çaylağım sanırım moderasyon beni unuttu.
çaylak olmak ne zormuş daha üye olalı 1 dakika olmadı. (bkz:
beni özel mesajda küfür etmekle suçlayan sözlük yönetimi yüzünden düştüğüm durumdur.

" yaram çok derin " dediğim yerdeki yaram ı yarram olarak sayan sözlük yönetimine çok sevgiler.
2 kere sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazdığım için geçtiğim durum. bu yüzden başlığa girip yazamıyorum veya benzer başlıklara. nasıl bir sistemi varsa.