bugün

sessiz ve derinden gelir ve sizi vurur.. ne olduğunu anlamazsınız.. ha 120 gün yiyenler var onlar adam öldürmüş laleler.. ahaha 120 gün mnskym.. şaka gibi..
iğrenç bi durum 40 harf sınırı vb. şeyler can sıkıcı bir durum.
zevklidir,yazar olmanın kıymetini bünyeye bilinçaltından anlatandır.çaylaklıktan kurtulmak için tanım kasan sözlük yazarlarının efsanevi cümlesini yazmadan olmaz.
(bkz: şu an içinde bulunduğum durum)
uzun süren bir olgunlaşma dönemi. metamorfoz. kozamdan çıkmayı bekliyorum.
birinde yıl boyunca bir maç oynamasan bile paranı almışsındır diğerinde ise yıl boyu yazsan da cebine beş kuruş girmez.
sıkıntılı bi bekleyiş süresi. yazdıklarınızın hiç okunmadığını bilmek mi daha kötü, yoksa ne zaman okunacağını düşünmek mi tam çözemedim.
3 ile 30 gün arasında onaylanıyor çaylaklık. ilk okuduğumda inanmamış idim ancak 28 gün sonunda onaylanmış. helal.
an itibari ile kurtulduğum statü. beni affeden moderasyona selam ederim.

çaylak olduğum anda aklımdan geçenleri sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar... nedenini bilmiyorum ama içimden geldi...

formatı hunharca ihlal ederken bir an bir ışık yandı, sonra baktım çaylağım... nedenini sordum açıkladı moderasyon. işte o an... o an içimden moderasyondan birine umursızca sarılmak geldi... yani sanki bunu yapmam çaylaklığın omuzlarıma yüklediği yükü hafifletecekti... mesaj attım bir derdim vardan... sağolsunlar döndüler... benim de içim biraz olsun rahat etti...

daha önce moderasyonu ne kadar sevdiğinizi düşünmüşmüydünüz?
bazen bir başlangıç, bazen de bir son.

yahu o değil de bu çaylaklık çok garip birşey, normalde aklına yazacak birşey gelmez ama çaylakken başlıklar adeta dans ediyor.
yazdıklarını boş yere yazıyormuşsun hissi veren sözlüğün kapısında bekleme hali.
en sinir bozucu tarafı, üst tarafta yer alan ve aptallara hitap ettiğini düşündüğüm baloncuk.
yazdıklarımızın bizi nasıl etkileyeceği konusunda en ufak fikrimizin olmadığı ve hiç bir okuyucuya hitap etmediğimiz sadece "artık bitsede bende kendi düşüncelerimi istediğim şekilde ifade etsem" diye içimizden geçirdiğimiz bunaltıcı ve acilen bitmesi gereken bölümdür.
çaylakken her şey ne kadar zor be sözlük. bir de insan neden çaylak olduğunu bilmiyorsa her şey üstüne üstüne gelir.
sebepsiz içine düşülen durum. fikrinizi beyan ettiğiniz kullanıcının yüksek rütbeli, kıt akıllı sözlük yetkilisi arkadaşı olmaması bu duruma düşmemeniz için yeterlidir.
Acaba ne yazsam da göze girip yazar olsam diye düşünülen bir dönem.
neye göre kime göre çaylak yapıldım hiç bir fikrim yok, amma ve lakin "format'a göre" diye cevap verene dalarımdır durumudur. onca abuk subuk ıbık cıbık başlık varken, benim peşime düşen kim bilmiyorum ki arkadaş!

(titriyorum sinirden)
bu akşam itibari ile suratıma tokat gibi gelen yazı. sözlüğü bu denli benimsemişken, sevmişken bu hiç olmadı.

not: yalaka değilim.
şuanda içinde bulunduğum aktivite hoş kimse tarafından iplenmemek etliye sütlüye karışmamak güzel yanları tabi. ama bir yanımda peki zeki mürende bizi görecek mi edasında yazar olmak istiyor.
1 aylık tattığım sözlükte sansürlenme durumu. *
sözlükteki yazarlardan birinin çaylak olması demek onun gerçek hayatta ölmesine benziyor, şöyle ki;
yazıyorsunuz, çiziyorsunuz, okuduklarınıza bazen gülüp bazen kızıyorsunuz ama bundan kimsenin haberi yok.
mesaj atmak isiyorsunuz konuşamıyorsuznuz, ama birileri size mesaj attığında görüyorsunuz.
birazda suçunu bilmeden yargılanacağı gününe kadar hapishane de bekleyen tutukluya benziyor durumunuz.
artık bitse de gitsek dediğim dönem. sözlüğün alışma dönemi gibi bir şey. bi de sonradan sözlük formatına uymayıp çaylak olunma muhabbeti vardır ki o bambaşka bir konudur. satır itibariyle beni aşar.
ottan boktan sebeplerle, moderasyonun canı sıkılınca kullandığı silah.
aşılıp tekrar düşülen aşama kötü bir vakadır hırslandırır sinir eder hasta eder kusturur.
her an başa gelebilecek durum. sadece bir kere forum chat tarzı entry girmek buna sebep olduysa pes ulan diyebilirsiniz. *
bıktırandır. çok entry giren herkesin başına gelir şu sıralar.
güncel Önemli Başlıklar