bugün

entry'ler (87)

volkan şen

volkan şen en doğrusunu yapmıştır bana göre. takımca hakemin kemiklerini kırsalar da helal olsun derdim. türk düşmanı adam kafasına göre düdük çalacak ama bu çalınan düdüklerin telafisi olmayacak, türk insanını çileden çıkartacak, üzecek, bizim profesyonel futbolcularımız da hakemin elini sıkıp gelecek öyle mi? elini sıkıp geldikten sonra bu durumu telafi edecek bir durum yoksa elini kırıp gelmeleri daha mantıklı olurdu.

korktuğum şey

atanamamaktan iş bulamamaktan korkuyorum. atanamadığım için sevdiğimin ailesinin karşısına çıkmaktan korkuyorum. atanamadığım için ailevi problemlere nokta koyamamaktan korkuyorum. hayattan korkuyorum.

muhabbet kusunun ele tecavuz etmesi

muhabbet kuşum son zamanlarda elimde sağa sola poposunu oynatarak tatlı sesler çıkarıp parmaklarımı küçük gaga darbeleriyle ittirmekteydi. internetten araştırıp sebebini öğrenmendim ve kuşların sevgi gösterisinde bulunduklarında böyle yaptıkları yazıyodu. bende bu sevgi gösterisine göz yumdum ve beş dakikalık sevgi gösterisinden sonra kuşumun beyaz ve kırmızı renkteki spermiyle şoke oldum. internetin yalan yanlış bilgi dağarcığının kurbanı oldum. burdan sevgi gösterisiyle bu konuyu bağdaştıran arkadaşa sevgilerimi yolluyorum.

ülkemizdeki torpil gerçeği

insan bu gerçekleri gördükçe gözü açılıyor. siyasi görüşümü değiştirmiştir torpil olayları.

yüksekova da öldürülen 2 kürt

bu insanların ölümüne üzülen bizden değildir. bu insanlar benim vatanımı istiyo, bu insanlar benim polisimin, askerimin ölmesini istiyo. bu insanlar saçma sapan bir devlet istiyo. bu insanların ölmesi benim yaşamam demek, polisimin askerimin yaşaması demek, ülkemin refaha ermesi demek. bu ülkede kardeşlik istendiği zaman düşmanlık yapmak ne diye. kardeşliğe düşmanlıkla karşılık verenin sonu budur. bu durumu dramatize etmeyin ve allah a ülkesini korumakla görevli müslümanları şehit ederek dua etmeyin. ve kalleşlerinize veya leşlerinize şehit demeyin.

dershanedeki kızdan hoşlanmak

uzaktan bakışıp konuşmamazlık yapma, pişman olursun. tabi konuşunca seni heyecanlandıracak biriyse ve mutlu olacağını düşünüyosan konuşmalısın. ama emin ol konuşmayıp bakışınca hiçbir şey değişmiyor.

ülkeyi son anda kurtaran lider

her lider için söylenir bu tür şeyler liderin ne kadar iyi olduğu gittiğinde anlaşılır.

öcalan ın ölümü

öcalan ölene kadar devlet tedbirini almalı, polisine adam akıllı yetki vermeli, vatan hainleri çıkıp orayı burayı yıkarken bizler eli kolu bağlı oturmamalıyız. bu millet hep barış olsun diye, provakasyona gelmeyelim diye sessiz kalmaktan bıktı ama barış tek taraflı olmaz.

arapların türk takımlarını satın alması

keşke dedirtir ama gerçekçi olmak gerekirse ülkemizde hiç bir zaman kaliteli futbol izlemek nasip olmayacak.

eğer evlenirsem karım başka erkekle sevişebilir

hayatında aşık olmamış ve kendini modern zanneden, mezhebi geniş erkek söylemidir.

aşk deyince akla gelenler

kalpte oluşan ve kalpten vücuda pompalanan duygudur. tüm vücutta hissedilir. bazen heyecan bazen mutluluk bazen acı verir. aşıksanız işiniz şansa kalmıştır. dua edin de sadece heyecan ve mutluluk sizin olsun.

sevgilisi vermediği için ayrılan erkek

sevgili ancak kalbini vermediği için ayrılır kız son derece mantıklı davranmıştır. erkeğe gelince de düşünmek için beynini değilde uçkurunu kullandığı için ömür boyu mutlu olamaz.

femen grubundaki türk bayraklı kız

kendi rezilliğine türkiye'yi de alet etmeye çalışan kızdır. hak savunma adı altında çıplak beden sergileyip zevk duyan insanlara kalmadı bizlerin hakkını savunmak dedirtir.

sevgilinin geçmişi

tek istediğiniz ben kimseyle yakınlaşmadım cevabıdır. bunu duysanız da inanmak güçtür, yalan olduğunu düşünürsünüz onun geçmişi öyle aklınızı kurcalar ki bazen hasta mıyım diye kendinize sorarsınız.

çaylaklık cezası

ben küfretmedim ki üç nokta koymuştum deseniz de fayda etmez.

türkiye abd tarafından işgal edilse olabilecekler

halkımız daima zulme uğrardı. bu kan emiciler vatanın her karış toprağından faydalanana kadar işgali sürdürürlerdi.

yeni bir sol parti ihitiyacı

iktidarın yanlışlarını gördüğü kadar doğrularını da gören tek amacı iktidarı karalamak olmayan bir parti gelmelidir. ancak böyle bir parti halkın güvenini kazanabilir. böyle bir muhalefet partisi olmadıkça iktidar değişmez.

ben aşka inanmıyorum diyen insan

aşk acısı çekmemiş insandır. o acıyı tattıktan sonra bu sözü söylediği günleri arayacaktır, o günlere geri dönmek isteyecektir ama nafile.

türk olduğu için övünen sıradan

milli ruh içinde olduğu sürece ülkesini korur. sıradan değildir. dünyada kaç millet bu kadar fazla destansı mücadeleler vermiştir. tabi ki övünecektir.

sahte gülüş

içi kan ağlayan birisinin diğer insanlara iç dünyasını belli etmemek için yaptığı eylem.