bugün

Şu an yaptığım eylemdir. Belki bir gün görürsünüz.
an itibarıyla 396.213.
içinde dertler karmaşası bir çaresizlik duygusuyla, yazdığı her kelimenin özenli olur. herkes görecek sanır ama kimselere gösteremez ya hani... al birde burdan yak.
Bir an önce yayınlanmasını istediğim yazılar bütünü entry her saat açıp açıp bakmam da garip bir bagimlilik oldu.
umarım bir gün diğer kişiler tarafından da görülür diye umut ederek özenerek yazdığım entrylerdir. umarım bu entry de bir gün görülür.
sol frame gelmeyen entrylerdir. kardeş yazar olmuşsun uyan. evet.
Yazılanların çoğunda kendimden bir parça buldum. içimi rahatlattınız.
belli bir süre görülemiyecek olmasına rağmen yazar olma adına kaliteli ve usturupludur.
çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz diyor bana sözlük.
Şu an çaylağım ben
her konuya atlayıp yorumuna eleştiri geleceğini sanan acemi yazar adayıdır. şu an bulunduğum durumdur. lakin çaylak olmama rağmen iki konudaki mesajım beğenilmiş. ben nasıl gördüm o halde dediğim ayrıca bir durumdur.
an itibariyle istatistiğine katkıda bulunduğum başlık.
Bu girdiğim üçüncü entry ( o ne öyle diyerek bi ton yazı okudum ve anlamını öğrendiğimde yıkıldım ) burada olma sebebim ise yazmayı hep sevdim ve kırgınlıklarla dolu bir gecede insanların içinde de yazabileceğimi düşünmem. Umarım yanılmam
40 karakteri geçsin diye kendimi zorlayıp şiir yazmıştım bir keresinde.
neredeyse her konuda fikri olan bir insanın bile yazarken ister istemez zorlandığı entrylerdir.
büyük heves ve heyecanla girilir. sonra aradığında çıkmaz bile. acaba giremiyor muyum lan.
kısaca entryleri "görünmezdir" yazarsınız görülmez, ifade edemezsiniz kendinizi, kendi kendine konuşuyormuş gibi bir hissiyat oluşur.
Niye öyle dedin ki?
birşey yazmam gerektiği hissi ve baskısı altında klavyenin başında kelimeler ile sevişerek yazılan entryler olup yazarın entry sözcüğü nasıl yazılıyor diye üst yorumlara göz attığı entrylerdir.
hür iradenin olmadığı entrylerdir. baskı altında girilmiş olup hükümsüzdürler.
editleyerek kısaltılabilecek entrylerdir.
40 harfe tamamlamaya çalışan sözlük gururumuz dur.
ne yazacam şimdi ben kurtulmak için yazarken ter boşalması kafandan saçma saçma cümleler kurman.
şuan girdiğim entrydir. bunu okuyan varsa yazar oldum demektir.
Şuan bu durumda girmiş olduğum entrydir...
mesela şu an yapmakta olduğum şey. okunacağından değil de insan yazıyor işte.