bugün

bir zamanlar yazarı olduğum oluşum.

yavrusuna sarılmaya koşan bir kaplumbağa kadar hızlı akar sol frame i .

evet.
(bkz: sözlük sıçmak)
aslında "gerçekten" çok kaliteli yazarları "da" bulunan sözlüktür.
ortalama 20-60 yazar arası değişen online yazar listesine sahiptir. sol frame günde maksimum 5-6 sayfadır. az olan başlık sayısına öz yazan yazarları "da" vardır. ayrıca kısa zaman önce kısa süreli üyesi olduğum sözlüktür. malesef her sanal platformda herkesin üst düzey bilgi ve saygı ile yazması mümkün değildir ki çaylaklar sözlük de bünyesinde bu tip insanları da barındırır. sevdiğim bir kaç yazarın entry'lerini hergün takip etmekteyim. ybms, charliebabbitt, kanayan, kumsal, felichetaah gibi yazarlara sahip olduğu için de şanslıdır.

edit : imla.
koptuğum, koparıldığım sözlük. hayırlısıymış.
uzun zaman önce yazarı olduğum sözlüktü. ikinci bir dönüş yapayım dedim, fakat o eski ortamın kalmadığını görünce bir hafta bile kalmadan ayrıldım bu ilk sözlüğümden. kufretmeyin amina koyim, fraktalmocha, fikirleri beğenilmesi de kaliteli bir yazar olan gundi emo ve daha sayamadığım güzel yazarları vardı. lakin zamanla panpiş ortamı sıkmaya başlamıştı, hele son girişimde bu daha çok gözüme çarptı. sayıları az ve bunun üzerine bir de gruplaşmalar var. başkalarının yazılarını kendi yazılarıymış gibi gösteren birçok kişinin foyası da ortaya çıktı, ki aralarında moderatör olanları bile vardı. velhasıl, ilk gözağrım olan bu sözlüğün yeri ayrı olsa da, bir sözlük görevini taşıyamamaktadır malesef.
diğer sözlüklere nazaran çok fazla organizasyon * * düzenleyen sözlük.
online listesine bakınca tanıdık gelen bir yazara çaylaklar'da yazması önermesi yaptım. inşallah değerlendirir.
3. nesil yazar alımına başlamış olan sözlük. eğer trollerden sıkıldıysanız ve yazdıklarınızın kaybolmasını istemiyorsanız tavsiye ederim. ayrıca aile havasına da sahip.
çok değerli insanları bünyesinde barındıran güzel sözlüğümdür.
kaliteli sözlüktür. yazarı azdır ama kısa ve özdür.
candır.
8 haziran 2012 günü online yazar rekor denemesine sahne olacak sözlüktür.

belki vardır eski müdavimlerden buda da.
10 temmuz 2012 müzik günü adında tematik bir etkinlik düzenleyen sözlük. 1 hafta boyunca her gün farklı bir konu hakkında yazılar yazılacak. ilginç bir etkinlik.
http://www.caylaklarsozluk.com/index.php
sanırım yarraks gibi sözlük. insanın vaktini oradan heba etmesi için akla yatkın sebepleri olmalı.
Tematik günlere devam eden sözlük. bugünkü konuları türk edebiyatı. ilginç yazılar gelebilir. Takip etmekte fayda var.
12 temmuz'u mitolojiye ayıran sözlük. kah ciddiler kah saçmalıyorlar.
kısa bir süre yazarlığını yaptığım sözlük. aslında yazmaya devam edebilirdim ancak ne yazık ki, üç beş yazarın ve taraflı moderatörün elinde oyuncak olmuş sözlük. kendi görüşleri dışında hiç bir farklı görüşe tahammülleri yok. tabi içlerinde fikirlerine katılmasam da bir elin parmak sayısı kadar kaliteli yazarı mevcuttur. yukarıda zikrettiğim tayfanın siyasi görüşlerine aykırı hareket etmediğiniz sürece her türlü hafifliği yapabilirsiniz kimse çüş demez.
Sempatizan Kürtlerin sözlüğü.
demokratik sözlük diye bir girişim başlatmışlardır. yakın zamanda bir karar alınacağı zaman yazarlarının onayına sunacaklar. buna sözlük yöneticilerinin belirlenmesi de dahil. özellikle ekşi sözlük'ün uyguladığı çifte standarttan sonra çok ilginç ve yenilikçi bir girişim. artık yöneticilerin keyfi davranışlarından sıkılanların takip etmesinde fayda var. yani bir kanzuk vakası yaşanmayacaktır caylaklar'da.
her sözlükte olduğu gibi kürt sempatizanlarını da içinde barındıran fakat kesinlikle sempatizan kürtlerin olmadığı sözlük. birçok kişinin birbiriyle arkadaş olduğu, kah gülerek, kah ciddi bir biçimde yazılar yazdığı sözlüktür aynı zamanda. ekşisözlüğün çaylakları gibi gözükseler de en başta belki öyle olsalar da aslında artık ekşisözlükle alakasız olan sözlüktür. sadece adı çaylaklarsözlük olarak kalmıştır ve bazı şeylerin de anısı olduğu için gayet güzel olmuştur bu durum.

özetle girin, yazın, okuyun, okutun ve anlatın. hiçbir şey kaybetmez, aksine fazlasıyla bilgilenirsiniz gereksiz şeyler okumak yerine.
kürt birinin sahibi olduğu sözlük.
çok net söyleyebilirim başındakiler kürt ve pkk sempatizanıdır. pkk ve kürtlere karşı söylemde bulunduğum için uçurulduğum sözlükcük. 3-5 yazarın etrafında dönen, içinde iyi yazarları barındıran vede baya hatun düşen eski sözlüğüm.
http://www.youtube.com/watch?v=8puydPon6JY
adamlar çalışıyor lan.
halihazırda yazarı pardon "çaylağı" olduğum sözlük. troll yok, sapık desen bir elin parmnaklarını geçmez. hoş online yazar sayısı da geçmez ya bir elin parmaklarını. olsun o yüzden güzel zaten kafa ütülemiyorlar. radyosu desen 10 numara 5 yıldız.

sevilmiştir.
Tartışması, geyiği, jargonu herşeyiyle candır.
adını bi'kaç kere duymuştum ama bugün ilk defa siteye bi dışardan baktım. açıkca söylüyorum! bakmaz olaydım. o ne biçim tasarım lan öyle? çocuk parkından bi farkı yok.