bugün

" Yeter be kardeşim, edebiyat yapmayınca içemiyor musun? " dedirtir. Bir de ileri versiyonu vardır. Şöyle ki; hem çay fotoğrafı koyup hem de edebiyat yapar. Onlara söylenecek bir tamlama bulanamadı henüz.

(bkz: bi bitmediniz)
Siktir olup gitmesi gereken insandır.
Sikindirik facebook edebiyat (!) sayfalarında üç beş saçma salak aşk sözü okuyup kendini entellektüel ve edebiyat eleştirmeni sanan insandır.
onun allah belasını versin , yatacak yeri olmasın ibnenin .
çayını su katıp ya da kaptan kaba aktararak soğutan adamlar da büyüdü çay edebiyatı yapıyor.
şurada 4-5 senedir şekersiz çay içerim ,çay edebiyatınız bitmeden bir de buna sardınız . sizin gibi götverenler yüzünden şekersiz çay içmeyle övünen çakma enteller sınıfına sokuluyoruz . yineliyorum allah belanızı versin sizin.
dalyarakın okuduğu kitap grinin elli tonu ama yanında çayla foto atınca edebi oluyor , senin ben geçmişini sikeyim.

bak çay edebiyatı yapan evlat sana sesleniyorum , bu aralar menengiç kahvesi diye bir lezzetle tanıştım . gün gelir bunun da bokunu çıkarırsan nereye saklanırsan saklan gün gelir inine girerim .

tanımımsı ; götverendir nokta.
bukowski değildir.
sıcak bir çay kadar işsizdir.
çay içmek bir yaşam felsefesidir. insan sabah kalktığında kahvaltının yanında ne içer? yada siktir et kahvaltıyı. kahvatlı yapmadığın halde bile bir bardak çay içmez misin? dediğim gibi. çay bir yaşam felsefesidir. çok saçmalıyorum bu aralar. çay bitti de ondan.
Kış'ın bitmesiyle yavaş yavaş sona ermiş edebiyat.
bayıla bayıla leyla ile mecnun izler.
kusturur.
popüler kültürün uşağıdır.
hipnoz olmuştur.
chp sol parti değil der, kürt milliyetçisi malum partiye oy verir.