bugün

kurbanın kollarının yer düzlemine paralel açtırılıp, bacaklarının dik ve bilek kısımların üst üste gelecek şekilde yer düzlemiyle 90 derece açı yapılarak + görünümündeki bir ahşap şekle bilek noktalarından çivilenmesi şeklinde anlatılabilecek işkence. ayrıca ilk ve orta çağda bazı hristiyan sapıkların nirvanaya ulaşmak maksadıyla gönüllü olarak içinde bulunduğu eylemdir.
https://www.youtube.com/watch?v=EdooYar_A6g
düzenli aralıklarla arzuladığımdır.
arkadaşlar uzun boylu sayılabilecek bir hanımefendi olarak kemiklerim hala uzamaya devam ediyor ve bu durumdan mütevellit ciddi ağrılar çekiyorum. sürekli insanlara "ya canım, şu kolumu bir çeker misin?" diye sorup, manyakmışım gibi görülmekten cidden yoruldum. aranızda mesih ya da mühendis olanlarınız varsa benim için şu çarmıh işini ayarlar diye düşünüyorum, haftada iki kez gerilsem cidden yeter. geri kalan zamanlarda "isa'nın gerildiği çarmıh" şeklinde turizm faaliyetleri için kullanılabilir, ekonomiye katkı sağlanabilir. lütfen sadece ciddi yazarlar iletişime geçsin, ben bir kolumu çektirip geliyorum. *
isa'nın ölümü belki de en kolayıydı.

meğer asıl çarmıh zamanmış.
tanrı her birimizi zamana germiş, yavaş yavaş çivilerini çakıyor. ne kadar yaşarsak,o kadar can yakıyor bu çarmıh.
bdsm fantezisi.
çarmıha gerdin ben'i...

ben de taktım çivili tacı başıma; akıl, fikir gitti ben'de.

ellerimden, ayaklarımdan çiviledin kendine; kıpırdayamıyorum.

ayrılık mızrakları saplanıyor böğrüme; kanata kanata.

"neden beni yalnız bıraktın" diye sessiz çığlıklar atıyorum.

duymuyorsun. duymuyor musun!
şimdi genç bi rahip bi gün kilisede dua ediyormuş. işte, tanrım benim tüm günahlarımı bağışla, yaptığım kötülüklerin tümü için senden af diliyorum vesaire.

birden kapı açılmış, içeri taş gibi bi rahibe girmiş. arkasını dönmüş bizim peder. bi bakmış genç bir rahibe ona doğru geliyor.

görsel

aman tanrım demiş peder. senin burada ne işin var sister? demiş. (fıkra ingilizce)

rahibe başındaki başlığı çıkarıp saçlarını savurmuş. ''beni buraya tanrı senin için gönderdi peder.'' demiş. ''bana istediğini yapabilirsin.''

peder düşünmüş. hasbinallah minivelleh demiş. yüce isa bana güç ver. beni günaha düşürme diye eklemiş.

rahibe yaklaşmış. ellerini pederin vücudunda gezdirmiş. ''ben küçük bir günahkarım cezalandır beni'' diye fısıldamış kulağına.

peder dirayetli adam. toparlamış kendini. dua etmiş tanrıya. ''beni günahkarların cilvelerinden kurtar yüce isa'' diye bağırmış.

rahibe çırılçıplak soyunmuş. kalçasını pedere dönüp ''hadii'' diye inlemiş. ''gir içime.'' ''becer beni''

peder son çare ''ne yapmalıyım yüce isa duy sesimi'' diye haykırmış.

bu sırada arkalarından bir ses duyulmuş

''çöz beni lan, çöz benii.''