bugün

yoktur.

işsiz adama kim verir.
stinger füzesinden kaçması kadar zordur. sevgili neydi? emekti.
Gerçekten de 0'dir.
max ilgiyi kıza vereceğinden yüksek bir ihtimaldir.
gerizekalı kız sayısı azımsanamayacak kadar çok olduğu için yüksek ihtimalli bir olaydır.
olan ihtimaldir.

şu kiralık tofaşla ortalıkta gezen apaçiler bile sikiyor amk biz hala entry girerim.
Çalışsada sıfır çalışmasada o yüzden kasmayın kendinizi.

(bkz: ben)
bilip bilmeden konuşulmaması gereken ihtimaldir. sen işin olduğu halde iki cümleyi bir araya getirip ekspresyonizmden bahsedemezken, evinde konferanslar veren adamlar var lan işsiz güçsüz..

iyi ki denk gelmemişsin genç, itin götüne sokmakla kalmayıp siker atarlar köşeye kurdukları cümlelerle..aman diyim..dikkat et..
çölde kutup ayısıyla karşılaşma ihtimali kadar zordur.

baba parası yiyen adam ancak yolunacak kaz gibi görülür yolunur ve kıçına tekme basılır.
fakirse olasılık %0 kesinlikle.
bizim buralarda yüksektir amınakodugumun işsiz piçi sevgili yapıyo anlamıyorum tamam bizde yapıyoz da o yapmasın amk onlara bakan kızlarında amk gece gece sinirlendim lan.
şimdi herkes ihtimalin ne kadar düşük olduğundan falan bahsetmiş fakat şöyle de bi Durum var, Mecnun çınar işsiz aylagin tekiydi hatta ilk aşkınin babasına göre tam bir serseriydi,ama dizi boyunca 3 tane birbirinden güzel kızi kendine asık etti.
(bkz: sanane oğlum)
ihtimaldir.
işsiz adama kim kız verir tümcesi doğrudur fakat bu başlığın bu durumla alakası yoktur. işsiz adama kim verir tümcesi ilerler hem yolu da açıktır.
tipi varsa gerek yok.
Görselde dost kazığının yeri cok manidar olmuş...

Çalışmayan erkeğin farklı bir geliri varsa sorun yoktur, miras yedi olabilirsiniz ya da 10-15 tane evi vardir kira topluyordur...ama bes parasiz adam sevgili yapmasın sonra ağlıyor, tavuk doner yemeyen kadın vs diye...