bugün

görsel
Adanalıların çok önceden bildiği, avare oyununun oynandığı videodur.
gülmedim. hele döner bıçağıyla yaptıkları salak hareketleri görünce çok sinirlendim. öyle bir ortama da çocuğunu götürüp izleten anne babanın da aklına tükürim. neresi komik bunun la herkes mi manyadı bu ülkede.
bazı akıl noksanlıkları vardır ki çok güldürür lakin bu yanlarından bile geçmemektedir. gülümsemedim bile. sizin ben beyninizi sikeyim! o bıçak o minicik kız çocuğuna gelse hesabını kim verecek? o bıçağın üzerine oturtmak lazım hepinizi. buna yarılanlar ona da gülecektir hem eğlence de olur.
bir de şöylesi bulunur:

--spoiler--

mahkeme kağıdı yazan kağıt ve karton döner bıçağı beni çok eğlendirdi.

--spoiler--

büyrooouunn.

http://www.youtube.com/watch?v=yIGoJtncP8I
ülkenin içine ettin
yasaklarınla millete illallah dedirtin
be allahsız oğlu allahsız
parayı görünce kuduz köpek gibi delirdin

çal kekee çaaaal.
yaran video dur.
görsel
görsel
emmoğlu/çal keke çal remix..
O türküyü bir daha çal gene çal.. çal keke çal
casablanca'dan bir replik; bir daha çal keke ..
asil kürt halkının dansı.
barzo swf ile birlikte her seferinde güldürendir.
''bana kakoman * okuma gafana taqır tagır sıkarım çal keke calll''
askerler diyarbakır'ın lice ilçesinde halka yine karanfiller dağıtmış.çal keke çal.

(bkz: play it again)
darwin'in fikirlerinin çıkış noktasıdır.
(bkz: götten kültür uydurmak)
Adana için olumsuz bir örnektir.
keke'ye çalması için direktif verme sözüdür. yalnız dikkat pıçaklı delikanlılar çıkabilir.
nerden uydurulduğu merak konusudur. evet.
bir sözlüğün eski ismi.
çikolata soslu keki çok seven insanın, çikolata sosu ve kek görünce yanındaki arkadaşına çikolata sosunu işaret ederek kurduğu cümle.

"çal keke çal"
--spoiler--
şimdi sakin ol ve o elindeki kültürü yavaşça yere bırak
--spoiler--
adanalı arkadaşlarla anlaştık. Ben evlenirken de çal keke çal dansı yapcaklar. Hemi de döner piçahlı.
o şehre, ülkeye, insanlığa; yararı, faydası olmayan hatta hatta nötr bile sayılamayacak (bkz: insan demeye bin sahit isteyen insanlar) topluluğudur. asker de öğrendiklerim doğruysa eğer oraya bir el bombası yeterli olacaktır. evet.
counter strike versiyonunun orijinaline on bastığı halay çeşididir.

http://www.youtube.com/watch?v=g5CINEkeV4c