bugün

ekseriyetle anadolu kökenli olup, saçlarını boyatmak suretiyle sonradan sarışın olmuş varoş kadınların inanılmaz itici görünmesi durumudur.

iskandinav hatunlarına özenir bu sokulmuş kezbanlar. kendin ol fark yarat hırrım

benim gözümde şundan hiç bir farkları yoktur;

görsel

başlıca örnekleri;

(bkz: ece erken)
(bkz: hadise)
(bkz: petek dinçöz)
(bkz: saba tümer)
Doğru önerme. Civciv sarısı saçlar zift karası kaşlarla pek bir itici olurlar.istisnalar kaideyi bozmaz.
ten rengi açık olduğu sürece hiç bir zaman itici olmayacak kişilerdir.
Kaş rengi de koyu olması çok da garipsenecek bir durum değildir. Doğal sarışınların bile kaşları saç renginden daha koyu oluyor.
katıldığım önerme. bir de yeşil lens takıp dudakları kırmızıya boyuyorlar ya ortalıkta trafik ışıkları gibi geziyorlar.
katılmadığım önerme. kestane saça aralara sarı attırmak ya da uçlara doğru vurulan bi sarı mükemmel olur. doğal sarışınlar çok çirkin bence lan kaşlar sarı kıllar sarı ben sevmiyorum yea *
dip boyalarının sürekli gelmesi ve buna dikkat etmemeleri, bunun dışında bir de kaşları ile saçları çok uyumsuz olacağından, tutup kaşlarını da boyarlar. işte bu gibi sebepler de bu iticiliğe sebeptir.
Sarışınlıklarının aksine iticiliklerin hakiki olduğu bir gerçektir.
hele alttan dip siyah geliyorsa tiksinctir. yapmayin bunu.
çakma sarışınlardan daha itici olan buğday tenli bayanların inatla sarışın olmak istemesidir. bacım zaten tenin sarı neden inatla saçını sarı yaparsın? hadi yaptın neden makyaj yapmazsın? ayrıca sarışının adı esmerin tadı derken atalarımız ne kadar yanılmış olabilirler ?
aptal sarışın tanımının yapılması gereken kadınlardır. siyah saçlı olup saçı sarıya boyatmak başta büyük aptallıktır zaten.
Bugün edindiğim tecrübe.
Dün edindiğim tecrübe.