bugün

Şeadet getirip, Fatihayı biliyosa Fatiha bilmiyosa, Süphanekeyi oku.
bir zombi bir türkü ısırırsa, o zombi türk'e döner. kaçmaya veya korkmaya gerek kalmaz. daha sonra rakı eşliğinde dertleşilir.
şarjörleri değiştirin, olmadı mermin bittiyse, ya kill moda al intihar et, ya da arkana bakmadan koşarak kaç, olmadı belirli bir bir yere kadar koşabiliyorsan, joker hakkını kullan. bu da böyle boktan bir esprimdi. başlangıçta çok ciddi gidiyordum halbuki, ahh bu odaya direk dalan kız arkadaşlar yok mu, belki mastürbasyon yapıyorum karanlıkta olamaz mı insan 2 çalar be kapıyı, al kırdın.

edit.
enerji yettiğince topuk.
ölü taklidi olabilir.
Hemen deprem cantasini alip yucelere dogru yol almak. Nispeten daha az kalabalik bir yerde erzak yapip, temizlerin oldugu bolgelerde cit yapma isine destek vererek yeni hayata alismaya calismaktir.
zombi gibi davranın, insanları falan yemeye çalışın. yemezlerse abi ben hep zombi olmak istemiştim gibi bahanelerle durumu kurtarmaya çalışın.
o içtiğin şey ne ise bir daha içmemek.
Allah zombilerin evlerine ateşler salsın
Yuvalarını yıksın
Birliklerini bozsun
Önlerini kessin
insanlara saldırmalarına fırsat vermesin.
direkt olarak silah dünyasına saklanmak.
(bkz: kaçmak)
körebe oynadığını düşünüp hızlı hareket edip orasına burasına tekmeyi yapıştırmak ve panik yapmamak.
Nas-felak oku giderler.
Ölü taklidi yap aralarına katıl.
polisi aramak. Kesinlikle yardımı dokunacaktır. en azından psikolojik olarak.
Highschool of the dead durumundaysa yüksek bir yere çık ve mutlaka eline zombileri def edeceğin bir alet geçir. Mümkün olan en büyük arabaları kullanmaya çalış.
anında cep telefonundan hareketli bir ankara havası çalmak suretiyle kendinizi yürüyen mefta ile karşılıklı oynuyor bulabilirsiniz. o anda topuklamanız sizin için hayırlı olacaktır. aksi takdirde yürüyen meftamız tarafından beyniniz didiklenebilir. camiada saygın bir yerim olmasına rağmen ben bile kurtaramam sizi.
100 yıldır tedbirliyiz, 1923 te ilki yaşandı zaten.
- en sevdiğinizi arayın , evden çıkmamasını söyleyin , sonra devamlı olarak hırslandıran müzikler dinleyin ( eye of the tiger , the final countdown v.s. ) kafalarına nişan alın. Aman walking dead te ne izliyosanız onu yapın aq.
Beyler en iyisi biz hayalperestler bi grup kuralım . Olası bi zombi istilasında bir araya gelip dünyayı kurtaralım felan işte
Mahalledeki abilere haber verip bütün zombilerle mevzuya girişilebilir, iki kesimde çok kayıp verecektir. işimize gelebilir.
meğri meğri şarkısını türküsünü söyleyin ağlayıp kaçarlar.
(bkz: abi duvarların içinden geçebiliyomusunuz)
Islak odunu kapılır. Bizim memlekette yemez.
Uyanın.