bugün

hoşgelmiş on birinci nesil canayakın yazar.
ben istediğime bulaşırım bana bulaşmayın bırakın rahat rahat onun bunun özgürlüğüne dil uzatayımcı yazarlar tarafından tacize uğrayan yazar. adam gibi yazar.
hep bir bayan yazarlara yaranma çabası görüyorum ben bunda.
isim yapmak için sözlüğe gelmiş vasat troll.
isim yapmamak için sözlüğe girmiş troll olamamış nasıl yazar olmuş dediğim şey.
türkçe rap dinleyen kara ergen.
(bkz: veled-i zina)
beni pop müzik dinliyor sanan olmayan beyni sikilesi yazarımsı. ulan amına kodumun salağı ben zamanında senin yaşadığın gün kadar rap müzik dinledim. hatta 2009-2010 yıllarında sansar salvo'nun facebook sayfa yöneticisi bendim. beynini siktiğim kimle konuştuğunu bile bilmiyorsun. merak etme en fazla 20 olduktan sonra bu sevda da geçer sende. büyük ihtimalle 18 yaşında falansın ve allame'nin yazdığı dörtlüklerle gaza gelen bi veletsin bu aşikar. ama rapi yanlış kişiye öğretiyorsun canım bunu da bil. ki zamanında (17-18 yaşlarında iken) ben rap partilerinde göt sürterken sen daha eksik eteği ezberliyordun. siktiğimin salağı bana laf sokacak güya demet akalın ebenin amına girsin. sığır.
Gelmiş nick altıma yazmış, yatıştırmış. Yok mustafa ceceli, yok demet, yok kral tv.

Sonra bide şey yazmış rapmi iyyyy.

Deli gibi rap dinlerim. Ama türkçe rap degil. Ulan sermayenin en iyi parçası en fazla tutan parçası bi diss lan.

Oysa rap demek protest fikirlerin , ezilmişlerin olayıdır...

eazy-e , lil jon, ice cube, black sheep varken şanışer, sagopa, ceza, hidra, allame dinliyorsan sen de bi sorun var demektir.

Bakın snoop dogg, dr. Dre, 2pac, biggie smalls falan da demedim dikkat edin.

Neyse git sago ile depresife baglan, şehinşah ile çoş, diyar pala ile eğlen.

Bananeg monako.
(#24449601)

sürale ne la sürale ahahhahahhaha!