bugün

(bkz: ibne günlükleri) * * *
(bkz: my pleasure)***
insan böyle yapacağına kendisini parmaklasın daha fazla zevk alır hemde başkalarını üzmez. *
(bkz: durdurun beni seoviye dönüşüyorum)
yapan kişinin psikopata bağlamış olup nıhahahaha diye pis kahkahalar attığını düşündüğüm durumdur.
saniyeleri bekleyerek sabır gibi bir erdeme sahip olduğu için övmeli mi yoksa amaçsız eylemler gerçekleştirdiği için yermeli mi diyerek insanı ambivalan duygular içinde bırakan kişinin eylemidir.
birkaç kez karşılaştığım durum. yazdığım entry'ye bakıyorum; bir insanı incitecek, sinirlendirecek, midesini bulandıracak, canını sıkacak bir şey yok. "şurda şöyle bir olay olmuş" gibi nötr, kimseyle alakası olmayan bir şey yazdığımda bile eksi alabiliyorum. tabii ki insanların kendi haklarıdır kime eksi kime artı vereceklerini belirlemek, ama biraz daha mantık çerçevesinde olsa ya şu nane? gerçekten anlayamıyorum. biri açıklasa çok sevinicem.
bazılarının ümitleriyle dalga geçilmesidir. Ne kötü bir durumdur.
vay şeker oğlanı ne de güzel yazmış agucuk bugucuk deyip de benim niye aklıma gelmedi modunda eksilemektir.

(bkz: entrisel mastürbasyon)
Yazar arkadaşlarımızın Zevk uğruna her önüne gelen entry'lere eksilemesidir. Zira Eksiye basarken Gülüyorlardır da. Hoşlarına Giden Entry'leri bile eksileyen vardır. Sorarlar Adama Neden? diye..
bazen mantıklı mantıklı, uzun uzun girilmiş bir entry okuduktan sonra "al sana o zaman" denilip verilen eksidir. herkesin denemesi gerekir bu entryle başlayabilirsiniz mesela.
troll işidir. mantıklı bir hareket değildir. yazar kişisini deli eder. hem neden önüne geleni eksilersin ki ?
her zaman yapılabilen eylem. ben yapıyorum. keyif alıyorum ya.