bugün

yalnız o dökülen yemeklerle kaç sokak kedisi beslerdim ben.
Dökülen yemekler bir yana nurhan ın babası oğlu kaybolmuş bir insan olarak aşırı rahat vdm neşeli tavırlar sergiliyordu çalışırken.
Fakir oğlanı öldürmüşler.
eski tadı veremeyen dizidir. sevenler kavuştu artık geriye sarıp sarıp oynatıyorlar milleti. sadece sarp ve şükrü'nün diyaloglarından haz alıyor insanlar.
nuran süleymanoğlu karakterinin sürekli olarak sakarlık yapıp başını beladan belaya soktuğu bir dizi film. trt1 kanalında pazar akşamları yayınlanıyor.
2. Sezonda ki "... Gün Önce" temalı bölümleri ile Pek çok BBC hatta NBC dizilerini sollamıştır.

inanmayan başlasın 2. Sezon 10. Bölümden itibaren.
sırf ecem özkaya hayranlığımdan dolayı arada izlediğim dizi. şu kiza %80 ya da üstü oranda benzeyen birisi yok mu koca memlekette?

dizi ise arada tvyi zaplarken denk gelinirse izlenecek türden. vasat değil ama her yeni bölümü merakla beklenecek türdende değil.
izleyenleri kaşıntı tutturan dizi.
Müdür lüftü bulmaca uğruna kaşıntılı baklava tuzağı hazırladı. 2 saattir kaşınıyorlar.
keman öğretmeni rolündeki oyuncuyu merak ettiren dizi. *
Tıpkı yahşi cazibe'deki gibi evlilik olayının heyecanı ve izleme zevkini bitirdiği dizi. Halbuki iyi gidiyorlardı...

Yahşi cazibe'de de, yasak aşk ortaya çıkıp da simge her şeyi öğrendikten sonra dizinin tüm momentumu gitmiş, sıradanlaşmış, basitleşmişti: çünkü ortada çevirecek entrika, saklanacak gizem ve bunların yol açtığı komik olaylar...hiçbir şey kalmamıştı...ayrıca iyi kötü simge öğrenirse ne olur diye insan merak ediyordu, bi bok olmadı...olmayınca da olayın "cazibe"si kaçtı.

bu dizide de böyle oldu...ne zaman zengin kızla fakir oğlan evlendi, bi de çocuk peydahladılar, dizi "yaprak dökümü"nün "ali rıza bey"siz haline dönüştü: oradaki gibi ağlak bir hava yok ama; sıradan bir aile hayatı işte...
Zengin kızın alacağı versus.
tam bir üçüncü dünya ülkesi dizisi.
ufuk özkanın kaliteli oyunculuğu izletiyor.
klasik birol güven dizisidir. öyle izlenmeyecek bir dizi değildir.
Saçmalıklar üzerine kurulu bir dizi. Her ne kadar saçma sapan olaylar konu alınsa da izlenilesi bi dizidir kanımca.
hakkinda 'fox tv ye transfer oldu' haberi cikan dizi. su ana kadar 128 bolum yayinlanmistir. 129'u merakla beklemekteyiz.
harika dizi. yıllardır çizgisini bozmadan devam ediyor zevkle izleniyor. evet.
an itibariyle final yapiyor olan dizidir.
fox tv'de yeniden baslayacak olan dizi imis.
fox tv'ye geçmiş güzel dizi. sevilir. evet.
fox tv de ilk fragmani cikan dizi.
en son nurhan bankadan kovulmus ve sarp tamamen batmisti... kemal bey'in himayesi altina girmislerdi. bakalim ne olacak... o bankanin muduru iyiydi ya, sirf final bolumu ugruna cikti adam.
(bkz: rich girl poor boy)
fox tvye gecmis ya. bu aksam baslamis. biktim biktim.
Yeni kanalında eski tadının olmayacağını düşündüğüm TRT'nin eski efsane dizisi.
iğrenç bir dizidir. Konusu hep aynı ve acayip basittir. Türkiyenin akli dengesini bu diziye gülebilenlerden anlayabilirsiniz.