bugün

isviçreli bilim adamları tarafından onaylı teori.

yazarsa da troll olur.

yani düşünün arkadaş zengin adam sözlükte mal mal entel entry'ler girer mi.

yapacağı şey tek telefonla evine en güzelinden bi eskort çağırtıp sabaha kadar sikmek ve süt banyosu yapmak olur.

not: zenginim arkadaş yalan yok.
yazmasın zaten, zenginsen git paranı harca, sözlükte zaman harcamaya ne gerek var. ayrıca zenginim dersin, kimse de inanmaz.
doğru genelleme olabilir. babam zengin ama bana koklatmıyor. bindiğim arabaya evimize gittiğim özel okullara bakan der ki çok zengin heralde ama vermiyor işte para... özümde fakirim.
sözlüğün fakir edebiyatı yapılan bir yer olması anlamına gelir.

(bkz: o zaman bana müsaade beyler)
zengin adam osurmaz.
Keyif benim değil mi? Önce yazarım sonra parayı yemeye giderim sonra yine yazarım.
biraz bekleyin, şimdi damlar zenginler(!).

Bak, bak geldi bitane daha...
en büyük sözlük yalanıdır. neden yazmayalım monşer? ilahi sizde.
Yalan. bir elimde 70 trilyonluk ihale var, bir elimde sözlük.
para benim sözlük benim. kime ne ulen.
zengin adam manitasız olmaz gibi yanlış bir düşüncedir.

lan ben zenginim, ne manita var ne de huzur.
sikerim böyle parayı amk.
* dogrudur. ben söylüyorum yaverim yazıyor.
sözlükteki yazarların paralarıyla devlet kursak ekonomisi kazakistan dan iyi olur yeminlen. herkes zengin amk.
dun aksam izmir hangover de arkadaslara bir sise icki ( 330 tl ) ismarlarken sozlukte entry girdigime gore yanlis baslik. ha zenginlikten kasit milyon dolarlarsa ustume alindim ozur dilerim. ben nacizane 3 yildir ayni jeepe binen adamim begendigim arabaya param yetmiyor. adam zenginse alir arabsini dunyayi gezer dogrudur ne isi var sozlukte.
Fakirler de sanıyor ki zenginler her gün et yiyor dedirten tespit. Adam zengin diye tüm günü fantazi içinde geçmeyebilir, sözlükte de yazabilir, doğaldır yani.
zenginlik de bir yere kadardır . mekan sahibi olup sabaha kadar itle köpekle sarhoşla uğraşmaktan bıkmaktır bazen .
(bkz: benim burda işim ne)
zengin adam da takılmak ister ve güzel vakit geçirip eğlenmek, aynı zamanda bir şeyler öğrenmek isteyen herkes sözlükte olmalıdır. haber burda, eğlence burda, bilim burda ne ararsan var. kız olduğunu bile söylüyorlar ama bakalım. not: zengin değilim.
zall'ın çürüttüğü söylemdir.
anlayamazsınız.
içi boş önermedir.
sözlüğe girişte bilet mi kesiyorlar? bak ben zenginim misal sözl... bi dakka lan (bkz: zengin koca avcısı)

editullah: kaçmış.
(bkz: can sıkıntısı)
yazmaz değil yazıyor da yazmasın amk. adam porsche'undan falan bahsediyor hergün. bıktırıyor.
oldukça yanlış bir beyan.

örnekleri var mesela (bkz: frktmz krds frktmz)