bugün

sanırsam bunlarda bu genetik bir özellik. allahın nijerya kökenli fransız'ından, west coast rapçilerine kadar hepsinde had safhada olan durumdur.

böyle bir allahım ne kadar da lüks yaşıyorumculuk, bir zenciyim ama para bendecilik, efendime söyliyeyim bir popülerlikten geberiyorumculuk..

havan kime güzelim..? güzelim dediysek beyonce'ye demiş olayım, allah muhafaza 50 cent alınmasın.

görsel
türk erkekleri ile tıpatıp benzer bir düşkünlüktür. ha türk erkeklerininki kız para araba diye sıralabilir o ayrı mevzu.
her erkekte bu düşkünlüklerden az çok bulunduğundan normal olan durumdur. kim güzel bir sevgili, pahalı bir araba ve tabii ki bolca para istemez ki.
şöhretin, paranın ve erkek olmanın doğal sonucudur.
adamlar babadan fakir oldukları için parayı görünce ne yapacaklarını şaşırıyorlar,normaldir.
paraya düşkün olma sebebleri: asırlardır aç yaşıyorlardı. parayı buluncada insan gibi değil daha iyi yaşamaya çalışıyorlar.
arabaya düşkünlükleri: zamanında efendilerini sırtında az taşımamış zenciler. onun acısını çıkarıyorlar.
kız düşkünlüğü: o kadar alet sende olsa sende o kadar düşkün olursun.
(bkz: 50 cent)*
(bkz: akon)
köylülük afedersin.
şurada detayıyla görülebilir;

http://www.youtube.com/wa...d15BA&feature=related
eskiden böyle değildi durumlar. şimdi şunu yaladım yuttum şu markayı giyiyorum şu marka arabam var diye sözler yazılıyor.

(bkz: 2pac)
(bkz: big) türkçe anlamlarını çevirin bakalım ne sorunlarını yazmışlar...
(bkz: at avrat silah)