bugün

yarin renkhaber'de olacagi duyurulan röportaj. merakla beklemekteyiz.
http://www.renkhaber.com/...i_Renkhaber_de_/8886.html
sözlükler karışacaktır. *
şimdiden kahkahalarla güldüğüm röportajdır. iki büyük sözlük??? alemde uludağ sözlük ten başka büyük sözlük var mı? hadi biri bir derece diğerine kahkalarım hala devam ediyor.
10 başlıkla sözlük dönmez arkadaş. hepsi altın olsa, ne yazar.
bir an için hasskkktir yarın çalışıyorum nasıl bakacağım diye yıkıldığım ama sonrasında ulan yarın 29 ekim iş yeri kapalı diye sevinçten havaya zıpladığım güne neşeyle başlamamızı sağlamış röportaj. keşke hayat insanları her gün böyle pozitif enerji yükleyen haberlerle karşılasa ama olmuyor işte...
o derece bi roportajmi$ ki sucu cocuk olarak airlangga'yi tutmu$lar.
(bkz: kamuran dan once kamuran dan sonra)
(bkz: uludağ sözlük teki ekşi sözlük kompleksi)
şimdi her şey güzel de 2 büyük sözlük demiş; itü demiş, ekşi demiş, hanimiş benim uludağım? oldu mu yani? ha madem 2 büyük sözlük olarak onları seçtin, neden 3 kişiyle yapıyorsun? 3 kişi alıyorsan, biri burdan, bizden olmalı.
tanıdımda kullandıkları üç boyutlu kabartma sözlük fotoğrafı güzelmiş baya.

http://www.renkhaber.com/...m/cp139749_2988380208.jpg
danışıklı röportajdır. nerede benim uludagım? *
(bkz: mahsun ibo izzet alisan ozcan)
(bkz: zall ssg wondrous size sesleniyorum)
(bkz: eksi sozluk ten peder zickler in röportaji)
(bkz: nasıl 300 sözlükle yattım)
ahanda röportaj:
http://www.renkhaber.com/...Yan_Yana_Geldi_/8913.html
aşağıdaki linkten okunabilecek röportajdır.
(bkz: http://www.renkhaber.com/...ajda_Yan_Yana_Geldi_/8913)
ayrıca her sözlük yazarının okuyup dikkate alması gereken yerleri olan röportajdır.
3 trollün bir arada bulunduğu röportaj.
zenci sıfatıyla reşat çalışlar kişisinin boy gösterdiği celebrity çalışmalarından biri. bu arkadaş için promosyon olsun da ne olursa olsun. daha okuyamamış olanlar için linki yeniden vereyim: http://devriye.wordpress....-calislar-celebrity-show/

reşat'ın hık mık cik vik vik'ten başka bir cevap veremediği bir eleştiri olmuştur.
uludag sozluk olarak daha ünlü bir "saçmalayan yazar"* bile çıkartamadığımızı bize gösteren röportaj. troll özentileri kendinize gelin. ya kaliteli saçmalayın ya da saçmalamayın.

- x :zenci
- bluevelve : ben?
- x: peder zickler
- bluevelve : ya ben?
- x: kayser sozer
- bluevelve : e beeen?

bu arada x kim lan?
resimlerinden gördüğüm kadarıyla peder zicklenmiş, zenci de çamaşır suyuna batırılıp cıkarılmış bir haldedir. çok yalvardınız mı ropörtaj için.
uludağ sözlük istese mesut yar ın bütün programlarına çıkar lan. renkhaber ne ki ?
''Geç güzelim geç, sen dandik bir üniversitenin dandik bir bölümünde hazırlık okuyan sivilceli orta sınıf çocuğu Mehmet'sin; Seksteki sınırları akbille geçmeye çalışan bir losersın.''

resat çalışlar ın yardırdığı ropörtajdır ayrıca ulusözlükte de çok kıskanıldıklarını görmemize vesile olmuştur.
peder zickler, kayser sozer ve zenci bu röportajı vererek kendilerini bitirmişler. yazı boyunca ukala cevaplar vermeye, şaşırtıcı, farklı bir şeyler söylemeye kasmışlar; olmamış. hiçbiri farklı bir şey söyleyememiş.
peder zickler adına hayal kırıklığına uğradığım röportaj. büyüsü, tılsımı gitti gözümde. ayrıca şaklaban pozlar da olmamış. en azından doğal bir ortamda ne bilim bir ormanda falan verselermiş bu pozları. pek bi manidar olurmuş.
dünyanın "ziyadesiyle s.kindirik olup da her nasılsa bir o kadar özgüvenli(ymiş gibi) olmayı başarabilmiş denyoları"nın röportajıdır. yapılan bile röportaj, ba ba ba, özgüvene bak. dayanamıyorum, yatmak istiyorum hepsiyle, 3'lünün kombinasyonlu haliye. "gözlerinin içine bakarak"

röportajı okuduğum hatta bu başlığa yazdığım için birazcık utanıyorum. yazmaktan değil utancım, bu insanları tanıdığım için. ama bu utancım, arkadaş sohbetlerinde adı geçen bbg karakterlerini, yrak krek şarkı söyleyen mcık ağızlı magazin kurbağalarını veya tırto ünlüleri bildiğim zaman duyduğum utançtan daha fazla değil. izninizle burada merve kavakçı'ya seslenen bülent ecevit tavrı alıyorum:

"birileri bu dallamalara, bu ülkede kimlerin ne gibi meziyetlerle meşhur olabildiklerini hatırlatsın".

lan oğlum internet gibi omurgasız bir ortamda meşhur olmak kolay. inanın benim gözümde ajdar'ın veya bbg melih'in veya atilla taş'ın şöhretleri, bunlardan daha yeğdir. televizyonda ünlü lan adamlar. kolay mı? (bu ara medyatik hafızamı da güncellemem lazım, 10 yıl öncesinin gerzekleriyle yola çıkmışım.)

efendim sizin algoritmanız da bu kadar basit: "erkek arkadaşının cinsel organını koltuk altında ısıtıp sekis eylerken mükemmele yakın sonuç alan şevkatli kız". la bu mu sizin o yüce beyniniz? insanlara saldırarak ve bunu bir de utanmadan teorize ederek, farklı olayım, marjinal olayım derken apolitizasyonu yücelterek, aslında tam da resmi ideolojinin savunduğu, herhangi bir kalıba girmiyormuş gibi gözüküp düşünme yetisi alınmış gerzekler grubuna giriyorsunuz.

accık yürüyün gidin lan. yalınayak toprakta falan dolaşın.
kabul edilmeli ki zeki, belli bir bilgi-birikime sahip adamlar.
lakin yüksek gönüllü, özünde işe yaramaz, laf kalabalığı yapmaktan çok da öte gitmeyen, dünya'ya bişey bırakmadan dönemsel bir şöhrete sahip olarak 3-5sene içinde unutulup gidecek entellektüel serseriler olduklarının ispatlandığı-su götürmez bir gerçek halini aldığı 3 troll'ün röportajı.

ayrıca kanaatimce, her nekadar aksi beyanlarda bulunmuş olsalar da, büyük bi boşluk içinde çırpınan ve aidiyet problemleri olan kişiler.
çevrelerinin gerek maddi gerekse manevi bakış açılarının nihayetinde anlamsız ve tatminden uzak olduğunu anlamış, fakat görüş değişikliğine gitmektense her şeye küfür eder olmuş acizler bunlar.