bugün

erkeğin cinsel yönden nirvana yaptığı andır. evet..
Işıkları açık tutmak gerek. Karanlıkta risk almaya gerek yok.
astrofizikteki uzayda olduğu varsayılan "kara delik"in, insan bedenindeki evrimleşmiş biçimidir.
(bkz: ebony)
ilerde denenmesi gerek.
beyaz tenli ince belli açık renk saçlı süt gibi kızın yerini tutmayacaktır.
Bir ara omeglede rast gelmişti bir tanesi. işimi gördü sağ olsun. Hayallerimden bir tanesidir kendileri.
Saclari bakir kablo gibi. Insanin tenine degince dikenli cite yaslanmissin gibi batiyor. Onun disinda... herneyse, yasayin, anlarsiniz. ))
Irkçı yorumları görünce utanıyorum insanlığımdan. Şakası, geyiği yapılmayacak şeyler vardır. Zenci kızla sevişmek, sevdiğine dokunmak ise evet, güzeldir.
Kezbanlardan yıldığım için bi ara niyetlendim hayali güzel ama neyse ki bu düşüncemi hayata geçirmeden eskort çağırmak aklıma geldi.
muazzam bir olay.
tek problem saclarinin dikenli tel gibi olmasi. vucuda deyince caliligin icine ciplak girmissin gibi can yakiyor.
Deneylenmesi gereken aktivite.sevişirken insanı duygulardan duygulara vurur.
mumkunse uzun saclilarindan uzak durunuz.
uzun saclilarin saci insanin vucuduna dikenli tel ggibi batiyor. tum konsantresini bozuyor insanin.
Bir arkadaşım zenci kızın kukusunu yalayıp yuttuğu için ağzı komple yara olmuştu.

Ağzı öyle olmuşsa cinsel penisi ne olmuştur kim bilir
benden uzak allaha yakın olsunlar.
kızı güldürür. küçük düşersiniz bak deyim ben size !..
afro amerikan değil de has afrikalı zenci ile sevişilir ise koku büyük sorun olacaktır.