bugün

ne yaptı bu adam gece gece de bu kadar öpüldü dediğimdir.

subjektif tanımı: radyocu şahsiyet.
"çekirdek değil tatlım zekirdek" lafını sık söyleyen radyo programcısı.
radyo programında "okey" kelimesini sarfedenleri anında hattan alan ardından kızgınlığını belirten söylemlerde bulunan fakat; aynı olay tv programında konuğu tarafından yapıldığında ağzını açamayan kişi.
kendini arayan ergen, mazoşist, kız ve erkekleri itin götüne sokup çıkartan, laf altında kalmamaya dair ekmek üzerine yemin etmiş olması muhtemel biraz kalkık bir arkadaş.

ulan o ergenler ekmeğini veriyor senin. neyin tatminidir bu sadizm?
ilk zamanlar radyoda yeni bir soluk olsa da son bir kaç yıldır kendini tekrar etmekten öteye geçemiyor. 80'ler, 90'lar muahbbetinin sağlam ekmeğini yedi. tabi bu ekmeğinin içinde solculukta var.
hammer sahiplerine laf eder ama her programda dolar üzerinden maaş aldığını araya sıkıştırır.

türkçe konusundaki hassasiyeti tadir edilesidir.
genelde ukala davranan tek başına çekilmez olan radyocu. sözlüklere sallamayı sever. telefonla yada mesajla katılan dinleyicileri sayesinde az da olsa dinlenilebilir olan radyocu.
Bir zeki enes akkan değildir.
okan'ın programında kameramanlığa başlamıştır.
görsel
Gördüğüm en yalaka insanlardan biridir. Konuk ettiği ünlülere yaranmak uğruna sürekli seyirciye laf sokmaya çalışır.
okan bayülgenin update edilmemiş hali.
öyledir ki; okan seyirci varsa vardır, zkc konuk varsa vardır.
işinde kötüdür, iyi olsa televizyonculuğa, yazarlığa soyunmazdı.
Tarafımdan sevilmeyen kişilik. Tavsiyeler üzerine dinlediğim birkaç radyo programını beğenmemekle beraber olmadığı gibi görünen bir tip.
ara ara kendini sadrazamın sol şeftalisi sandığı olur.
lise bitince dinlenilmesi tavsiye edilmez.
lise 1'de çok severdim bağımlısıydım. lise 2'de yine seviyordum ama bir sene önceki kadar sık dinlemiyordum. lise 3'e geldiğimde arada bir aklıma gelir açardım on beş dakika dinleyip kapatırdım. sonra bıraktım dinlemeyi. geçenlerde twitter'da biri rt yapmış. dedim dur ya bu gece zeki dinliyim bakalım ne alemde. on dakika bile dayanamadım kapattım. acı ama gerçek dostum yu ar ovıritıd. bir de kadıköy'de rast gelip yüzyüze konuşmuşluğumuz vardır iyi adamdır ama kişilik ayrı yaptıgın iş ayrı.
insanın yaşı kaç olursa olsun lise zamanında mutlaka dinlemişliği olan radyocu, stand-up'çı, tv programcısı, yazar. parayı nerden gelecekse oraya. zamanında sitesini* paralı yapmışlığı da vardır.
programını "her sözümüz dudaklarda gülüş oldu.. dönmek ihtimali yok artık, o gülüşler düş oldu baş baş" cümlesiyle kapatan, kaç yaşında olunursa olunsun dinlenilesi radyo programcısı.
başarılı radyo programcısı... 9 kitabın babası 10.su yolda. 11 yıldır matrax isimli programı yapmakta 34 yaşında. mazluma kimlik sorulmaz der en çok bu yönünü severim. nereli olduğunu asla söylemez insanların da nereli olduğuna önem vermez. Yaşı kadar ödülü var ve bunu çekemeyen radyocular var.
şuan yayında olan dinlemekte olduğum sesi çok tatlı olan radyo programcısı.
Serdar ortaç yamağı.
kendini gram değiştirmeyen, ünlü insanlarla takıldığı için kendini bir nane zanneden ve bunu her fırsatta vurgulayan gereksiz radyo programcısı.
ayrıca da imla ve türkçeye çok dikkat eden kendileri çoğu zaman yabancı kelimeler kullanmaktadır.
eski bir dinleyicisi olarak bu konu üzerinde defalarca açıklama yaptığını çok iyi bilmekteyim ancak açıklaması beni yeterince açmadığı için bir kez de ben buradan sormaktayım; madem öyle neden matraX? çünkü programın başladığı yıllarda matrix falan ünlüydü hede höde. oldu o zaman görüşürüz.
eyyorumlamam bu kadar.
Çekirdek değil zekirdek tatlıımm diyerek gönüllerde taht kurmuş programında çaldığı şarkılarla bizi mest etmiş serdar ortaç hayranı! radyocumuz.
esnemesi hiç de uyku getirmeyen tekdüze radyocu.
hayali karakteri olduğum radyo programcısı.
''Bu topraklara tahammül hiç mi gelmeyecek? Benim gibi yaşayacaksın,benim gibi inanacaksın,benim gibi giyeceksin,şeklin benim gibi olacak vs..''
Evet programı hep aynı dünde açsan aynı 2 yıl sonra açsan yine aynı. Ama adamın düşüncelerini dinlemeyi seviyorum hatta programı o ilk saatlerdeki konuşmaları için dinliyordum.
sadece radyo programcısıdır, televizyona bulaşmamalıdır.