bugün

en önemli belirti baş dönmesi, mide bulantısı ve kusmadır. Hasta derhal temiz havaya çıkartılmalı daha sonra nefes kontrolü yapılmalıdır. Vakit kaybedilmeden acil servis (112) aranmalıdır.
soğuk ter atmaktır en belirgin belirtisi.
kusma ishal bas agrisi halsizlik mide bulanmasi....
agzına parmak atmayı denedin mi moruk ?????
ölünce.
çok kötü olup soğuk ter atmak tabisiki.
resmen zehirliyim ishal var. ishali de hiç anlamam yekpare bırakmak varken su sıçmak niye?
Kusarak.
google'a sorarak..

şansımı denemek istiyorum butonuna da tıkla..
yüzünde kızarma ve ateşinde anormal bir yükselme varsa bunların yanında kusuyorsan zehirlenmiş olabilirsin. kendimden biliyorum.

vakit kaybetmeden doktora git sakın hafife alma zamana karşı yarışıyorsun!
ulusal zehir danışma merkezini arayarak. numarası 114 tür.
ilk önce gün içinde zehirlenme olayını gerçekleştirecek durumlar göz önünden geçirilir. yenilen yemek, solunan hava herşey düşünülür ve sonra mide bulantısı, baş dönmesi akabinde tuvalete koşan bir bünye.
tecavüz olaylarının azaltılması amacıyla halkımıza verilmesi yerinde olacak eğitim.
Kızlarımıza değil halkımıza dedim, çünkü biliyorsunuz ahlakımızın geldiği noktayı.
beyinde yaşanan bilgi zehirlenmesi kolay kolay anlaşılamaz.
beyin sahibi, yaşamaya devam etse de, beyin ölümünün gerçekleştiğinin farkında değildir.
zehirlenmemişsin, zehirlensen duramazdın diyen biri varsa zehirlenmişsin..

azcık karıştırdık.
zehirlendikten 3 saat sonra sanki harakiri yapılmış gibi bir ağrı gelir. üşüttüm diye 10 dakika ağlarsınız, ve asıl saldırı 10 dakika sonra gelir muhteşem bir ölümcül ağrı girer. hastaneye gidersiniz. doktorlar tabiri caiz ise ziklemeden yatırır. kusarsın geçer gider.