bugün

Sadece ekmek ve kolayı bırakarak 2 haftada 3 kilo verebilirsiniz.
az yiyin.

bir de affedersiniz ama sıçmayı unutmayın. yemiş yemiş sıçamamış tabirinin canlı örneği olmayın.
Bisiklete binin, havuzun birine kayıt yaptırın, arada koşun. Mis gibi.
yemeyin amına koyim ya. ben yiyorum hayvan gibi, kilomu da alıyorum. öyle yiyip kilo almama yavşaklığı yapmıyorum yani adam olun, yemeyin zayıflamak istiyosanız. hepinizin amına koyim, 100 kilo üstü yazarlar olarak üzerinize otururuz.
sabahları aç karnına bir bardak şekersiz kahve.
napın edin bilmiyorum ama sadece şunu söylicem o kiloları tek seferde almadınız tek seferde veremezsiniz her şey zamanla.
zayıflarda iş bulamıyor aldırmayın. uyduruktan da olsa cv nizde bulunsun diye yurt dışına çıkın. bol bol yiyin ve gezin. kilo meselesinden bahsediyorduk aslında di mi? iş bulup para kazanınca halledersiniz ne de olsa, dediğimi önemseyin.
Çok su
çok hareket.
sabahları aç karnına bir saat yürüyün. kahvaltıdan önce su için sonrasında zaten çok bir şey yiyemezsiniz. gün içinde de istediğinizi yiyin ama ekmeksiz. 19.00 dan sonra da bir şey yemeyin zayıflarsınız.
Uç beyazdan uzak durun.
agziniza fermuar cekin.

kicinizi o koltukdan kaldirin az hareket edin.
amerikaya gidin.3 ayda öküz gibi yememe rağmen 9 kilo verdim.daha ne olsun.
4 beyazdan uzak durulmalıdır. un tuz şeker ve buzdolabi.buzdolaplari başka renk olanlar yemeye devam.
az az sık sık yemeyin. her ne kadar öyle dense de bu hormonlari altüst eder. doyduğunuz zaman yemeyi bırakarak mümkün olduğunca az öğün yapın ve hareket edin.
tanım olarak da zayıflamak konusunda bilgisi olanların söyleyecekleri bütünüdür.
Bol su, akşamları yatmadan önce yarım saat hafif tempo koşu.
iki öğün yemek, akşam 18 den sonra yememek, bol su, spor ama terleten spor.
kilo vermek istiyorsanız öncelikle bir dahiliye ya da endokrinoloji uzmanına gidin sonrasında bana buradan danışabilirsiniz.
Ekmek, şeker, tuz, beyaz un hiçbir şekilde tüketmemek.
o boğazınızı tutun biraz, o boğazınızı...

(son kısmı vurgulu ve hafif kızgın şekilde söylenmiştir)
görsel
yemeği azalt.
5+2 diyetini uygulayın.
isveç diyetini tek geçerim 13 günde 8 kilo geride almıyorsunuz.
Bol bol ağlayan.

Uzulun.

Yemek yemeyin.

Çay için.
Carnitine al koş.