bugün

sakin ol ve o ekmek arası poğaçayı yere değil de yüksekçe bi yere bırak günah çünkü.

edit: zayıf değilim.
100 kiloya merdiven dayadıysa kendisi ölmesi gereken kişinin yürek dağlayan dileğidir.

çünkü biz erkekler,

zayıf kızları seviyoruz.

taam mı.

(kezbanlık ne güzelmiş lan)
Ölmesin la ben normalin altı zayıf kız seviyorum dediğim başlıktır.
istemekle olmaz.
(bkz: öyle deme lazım olur)
kıskanç bir kızdan çıkmış pis bir istektir. ölmesinler yahu biz napcaz şişkolarla?
Rivayet o ki söylediğinde elinde steakhouse burger varmış.
onlar olse de sen sisman kalacagin icin sacma bir istektir. yine sana sisko diyecekler. ben demem tabii. ama diyenler olacak. nerede eski zayif kizlar diyecekler. bu siskolara kaldik diyecekler. belki biri de lan fena degil aslinda der yokluktan belki. ne bileyim. ise gidiyorum ben.
egoistçe bir istek. Biz ölelim senin o varil gibi kıçına yer açılsın değil mi? Sen de haklısın.
bir istek.

birileri neden birilerinin ölmesini ister.

işte hep bunlar kıskançlık.
ölmesinler. hele sözlüktekiler hiç ölmesinler. ben zayıf kız severim falan filan, kızlara yavşamalı entry, çeşitli piçlikler, yavşa yavşa yavşa...

send me number
etli butlu, ya da balık etli ortak özellikleri obezlik olan kadınların serzenişidir.
söz kefen parası benden.
Zayıf mı alırım bi dal.
(bkz: tamam)
Beddua edeceğine kilo vermeyi denese diyorum.
100 kilo da olsan seni seven bir delikanlı çıkar bacım, etme eyleme.
kilolu bayanların bedduasıdır.
100 kilo olan bir pelinsu cumlesi herhalde bu. Ha?
burada boyle bos bos laflar edecegine bir an evvel spora baslamasi gereken kiz beyani.

allah omur verdikce yasicaz bebegim.
Nazar etme ne olur çalış seninde olur.
ozaman ben bir zahmet hemen ölmeye gidiyorum.
bir isyan haykırışıdır.
mantık olarak zayıf olan daha uzun yaşar. Çünkü, kalp-damar hastalıklarına yakalanma riski çok daha düşüktür. iç organları yağlanmamış, iskelet sistemine pek fazla yük binmediğinden, sağında solunda ağrı sızı olmayan kızdır. Dolayısıyla sen daha çabuk öleceksin bebeğim. Her şey istemekle olsaydı..
görsel
Hepsini yiyebilirsin çok seyapma bence.