bugün

Abi zayiflasaniz kimseye kin beslemeyecek misiniz? Daha zayıf olmam gerek diyeceksiniz. Zayıf ve uzunum. Bi bok var mı elimde. Yok. Sizin benden ne farkımız var. Fizik dışında. Belki benden daha hayırlısınız. Bi bok var sanki fizikte.
Bize beddua edeceğine az yemeyi dene demek istediğim ve ağzına 7/24 yediği tostla vurmak istediğim yazar beyanı.
Abbo bu ne kin?
Muhtemelen 80+ kilosu olan yurdum kızları ulan biraz az yiyin be.
Vermeden ölmesinler lütfen.
ben zayıf kız seviyorum ölmesinler.
oldurmek yerine ceplerine tas koyun. Boylece ruzgarda ucmayacaklardir.
kendisini çok güzel zanneden insan beyanıdır.
Ben katılmıyorum arkadaş. Evet belki onlar kadar seksi değiliz, belki birilerinin ruyalarında onları terletmiyoruz ama bizim de kendimizce artılarımız var. Şiriniz, rahatız ve yemeği sevdiğimiz, kezbanlık yapmayacagımız filan belli. Hem onlar olmasa bu artılarımız nasıl ortaya cıkar? Dunya sadece bizlerden, tombul hatunlardan olussa cok sıkıcı olur. Ayrıca metroda yanıma zayıf biri oturunca seviniyorum, oh daha geniş oturcam diye. Kendimizden olmayanı dıslamaya gerek yok.

her neyse, acıktım ben şimdi. Bari bi pizza soyleyeyim.
Garip bir isyandır.

Saçmalamaz mısın lütfen! ben tombik kızlardan hoşlanıyorum. Zayıf kızlar iğrenç.
ölmesinler, biz onları da yeriz.
Sen homini gırtlak yiyip yiyip almışsan benim ne suçum var bacım?dedirtir.
Belki de içlerinde kilo almak isteyenleri vardır. Zayıf olmaktan hoşnut olmayanları vardır. Kilo almak için her yola başvurduğu halde bi türlü kilo alamayanları ve bu durumdan ötürü "bende kurt mu var acaba" düşüncesine kapılanları vardır.

Bunlar da mı ölsün?

Bi istek. Tövbeler olsun.
Aslında istemem işin şakası o. Kız dikkat ediyor zayıf abi. Sen de dikkat et!
Saçma önermedir. Ölmesin lan itlik yapmayın. Evet.
Zayıf kızlara ölümcül bakış atmakla meşhurdur.
görsel

tövbe de.
Şişko, bayan yazarın fesat ve bencil düşüncesidir.
katılmak ile katılmamak arasında bir yerdeeeeeeeeeeeee.
zayıf kıza vurmamış insan söylemidir.

kızlar tabirimi mazur görsün ama bu sizin içindi.
külkedisi nin üvey kardeşleri de öyle diyordu. lakin külkedisi ölmedi. tabi bu bi masal. işin tözünde;
fernando botero gözüyle hayata bakmak.
Sadece kiloluların değil kendi kilosuyla yetinmeyip daha da zayıflamaya çalışan fakat oldukça zayıf olan kızın isyanıdır. O kızın ağzına ağzına vurun. Ona göbek deniyorsa eğer bizimki çuval aq.
al şu su böreğini de sus denilesidir.
Ölürse yalniz kalırım.

Şişko yazar beyanı.
ölmesinler ya. onlar ölürse ben de ölürüm. :((
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar