bugün

herkesin kendi tercihi olmakla birlikte, şişmanın yüzü güzel olduğu gerçeği, zayıf bayanın ise her giydiğinin yakışması durumu... tabi bu bile tercih meselesi...
-zayıfın götü kilolunun yüzü balık etlinin göğüsleriyle arzu edilen kadın tipini yaratmak bu elimde gördüğünüz destere ile artık çok kolay.
Esmer, sarışın, kumral, balık etli, minyon tipli, olsun fark etmez...

Ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca
bir çok türk erkeği için geçerli olmayan tartışma. nefes alıyor mu o yeterli...
Yıllarca Leylasının peşinden koşan, çöllere revan olan mecnunu zamanın padişahı, adam göndertip saraya aldırır.
Aynı anda da leylasını buldurup saraya getirir.

Padişah, Leylaya bir bakar ki; kara kuru çelimsiz birşey

Haydee der, bu ne iştir?

Çağırır ve Leylayı mecnuna göstererek "bu mudur senin peşinden mecnun olduğun çöllere düştüğün güzel?
Yav bunun neresi güzel, kara kuru çatal bişey! sen bunun güzelliğine mi yandın ?

Mecnun cevap verir,

"Padişahım, birde benim gözümle ona baksaydınız, ne kadar güzel olduğunu görürdünüz"
zayıf olsundur. evlendikten sonra doğum yaparsa kilo alır zaten.
balık etli hatunun kesin galip geleceği karşılaştırmadır. ne akrep nalanmışcasına şişman, ne tornadan çıkmışcasına 36 beden felsefesini şiar eylemiş bir nesil geliyor, gelmeli, gelsin.
balık etli bayanın türk erkeğindeki önemi gösteren karşılaştırma.
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: balık etli)
Sağlıklı olsun bana yeter.
gereksiz bir tartışma. hafif kilolu bayan her zaman tercih sebebidir. hafif kilolu dediysek denizanası gibi olanlar değil tabi.
cevabım: adriana lima.
orta şekerli olsa daha iyi olacak gibi sanki.
zannımca önce ciğerlere bakmak lazım.
Dolgun olmasi gereken yerler dolgun olup geri kalanlar ince olunca ortaya guzel kivrimlar çıkar.