bugün

tüm gazeteler içinde farkını tarafsız haberleri, objektif yorumları ve toplumsal hassasiyetleriyle açıkça ortaya koyan kalitedir.

tavsiye ederim.
en azından 2 sayfa magazin eki yok, boy boy bikini hatun fotoğrafları yok. daha çok okunması gereken gazete.
odun sobasında çok iyidir.
ben tuvalette denedim. o kadar da kaliteli değil..
içeriğini bilmem ama dizayn olarak türkiyede en iyisi.
sınıfta kalan kalitedir. kalitelerine güvenselerdi namaz ibadetini tersten okuyup isim yapmazlardı dini merdiven olarak kullanmazlardı.
yoktur.
öğrenci milleti için mükemmeldir. zira üzerine kola vs bilimum sıvı döküldüğünde altından sızdırmayacak kadar kalitelidir.
magazin vb olmaması güzeldir. fakat tarafsızlık konusunda anca gülerim. ilk sayfada ya askere yüklenen bir haber veya tayyip erdoğan ı metheden bir haber vardır. bügünde özal suikasti olayı dönüyor.
dizayn olarak oldukça kalitelidir (zaten bu konuda ödülleri mevcut). kimi köşe yazarları da ayrıca kaliteli olmasına karşın, tarafsızlığı konusunda 10 üzerinden 3 alır zannediyorum..

spor sayfalarında beni en çok eğlendiren şey, hakem yorumcusu olarak futbol piyasasına düşmüş bir balta olan, sattığı maçlar ile gündeme sıkça gelen ve esrarengiz bie şekilde hakemliği bırakan ali aydını işe almaları olmuştu.. böyle bir adamın yorumlarını kaale alan varmıdır acaba??
tarafsız olmayan, inceden cumhuriyet düşmanı gazete olduğundan dolayı kalitesi tartışılır.

not: neden eksiliyorsunuz yalan mı amınakoyum?
tarafsiz oldugunu iddia edenin zekasindan suphe edecegim gazetedir.
haber kalitesi düşük, spor sayfası doyurucu ayrıca yazarları çok kalitelidir; ilk okumaya yorum köşesinden başlıyorum.
biraz daha yumuşak yapsınlar kağıdını. göt silerken kullanılabilir durumda sadece çünkü. bu sebeple en azından bir işe yarasın. aaa ama dur şimdi ben az önce müslümanlarca kutsal bir şeyi aşağıladım di mi. çok kötüyüm çok.
Aynı eve veya yurtlarda aynı odaya günlük olarak 3 4 tanesinin birden girmesiyle kalitesini konuşturur. O kadar çok sevmek ki yedeğini, yedeklerini almak...
cam,vitrin silmek için idealdir. buradaki esnafların çoğu vitrin silmek için abone oluyorlar gazeteye ki bu da ne kadar kaliteli sayfalara sahip olduğunun belirtisidir.
zaman gazetesi kalitelidir. lakin, kalitesi mizampajında yatmaktadır. tasarım olarak son derece başarılıdır ancak içinde yazılarlar safsatadan ibarettir.

sivas olaylarında yanan otelin neden yandığını hiç bahsetmeden haber yapan bir gazatedir. varın siz anlayın artık.

güzel bir arabanın içine oturmuş arap eşşeği yolda nasıl giderse bu gazete de öyle gidiyordur...
dini, liberalizme yamamaya uğraşan adamın kalitesi kadardır.
liberto müslimlerin gayet kaliteli bulduğu aşikar.
bikinili hatun resmi görür görmez şarıl şarıl boşalan heyecanlı ergenlerin zannettikleri şeydir. her kavramın içini kabak gibi oyup kendi kafaları gibi bomboş yaptıkları için sikikten üç beşj fotoğrafla, farklı yazı tipli dizgileriyle bi bok sandıkları en sikko gazetenin kalitesidir en fazla.
ateş tutuşturmaya birebirdir.
üzerine su döküldüğünde altına geçirmeyecek şekilde bir kalitedir.
bu gazeteyle bira şişesi bile sarılmaz.
diğer gazetelerin kalitesinden çok farklı değildir. hepsi lacivert ama tonları farklı.
cemaatçilere göre süper kaliteli bir gazetedir.

cemaat evlerinde yemekler bu gazetenin üzerinde yenir.camlar, yerler bu gazeteyle silinir.bir eve birden fazla zaman gazetesi girmesinin sebebi buymuş.yani sebebi tiraj değilmiş * *
cemaat evlerinde kalan çocukları zorla abone yaptırarak tiraj elde ettirilmeye çalışılan kalitesi(!) tartışılmaz renkli kağıt parçası.