bugün

evet arkadaşlar bu gün yaptığım tespit zall sene sonunda mağarada beklettiği 10 nesilleri sözlüğe sokacak. hiç kadın görmemişler, futbol takımlarının hala büyük kulüp sanıp koruyorlar, din mi? yedi uyuyanlar gibiler.

edit: olum bizde mağaradan geldik. *
(bkz: okuma yazması olmayan fakir onuncu nesil yazarlar)

eyvah eyvah kaçın...
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: altıncı nesil olup nesil muhabbeti yapmak)* *
gdo kullanmasa bari.

sözlük buna hazır değil.
Zall siki tuttun oğlum. Bu sözlüğün 1 yıla yonjadan, sikimtrak çöpçatan sitelerinden bir farkı kalmayacak.
inci sözlük bile daha kaliteli kalır şu sol framedeki zekadan yoksun am göt yarak kemalist yobaz taraftar muhabetlerinden.

(bkz: kimse de demiyor ki aga bu ne)
alınan son bilgilere göre sözlüğe girmek için deli gibi çıldırıyor. geçen zall ile görüştüm. bana mağaradaki eğitimleri falan anlattı. sonra bir video izletti. gizli çekim yapmış. 10. nesillerin arasına yukarıdan iple bir klavye sallıyot. üff babam üff. birbirlerine giriyorlar klavye için. paramparça oluyor klavye. alıp kaçmaya çalışıyor birisi , ısırıyor bir tanesi klavyeyi. adamlar ateşli. yanıyorlar. valla geldikleri gibi dersiniz liverpoolmlt haklıymış diye. ben de gizlice zall ın eğitim verdiği mağaraya sızdım. sizler için şu fotoğrafları çektim.

görsel
görsel

bu da zall ın onları izlediği gizli kamera. onu da sizler için görüntüledim.

görsel
Eğitimleri sona ermiştir. Artık herbiri birer sözlük komandosudur. Gazanız mübarek olsun yiğitler.