bugün

çaresiz bekleyiştir. cevap vermesi için başlık açmaktır.
birkaç tane düştüğüm hata, bilerek mi cevap vermiyor bilmiyorum ama yanlış yapıyor.
zall'a çok önemli, eşsiz bi adam muamelesi yapmaktır. *
normal yazar lan, tek farkı yüzlerce sözlükten ünlenen bir sözlüğü kurmuş olması. ergenlik yapmayın!
cevapsiz kalmaya mahkumdur. sosyal proje bile olsa cvplamaz yasanmistir.
bekliyoruz.
, denize şişe içerisinde mektup atıp.. cevap dönmesini beklemektir.

not: cevap yazmasını istiyorsanız, mesajınızda rus kızlardan ve paradan bahsedin. dışarıda olsa bile, mobilden hemen cevap verir.

örnek: zall bu gece evde kimse yok, iki tane rus geliyor. gelmek ister misin? yada zall bana dedemden 1 milyon dolar miras kaldı, gelsene takılalım?
bir ssg ozel mesaj gondermek degildir.
gayet de mesaj atıp cevap alabilmektir.* zannımca adam mantıklı bir soru sorulursa cevap veriyor. artık sorup da cevap alamayanlar ne sorduysa...
bu başlığa kadar cevap beklememek gerektiğini düşündüğüm durum. Ben adam meşguldür benle mi uğraşacak diyorum meğer önemli gördüklerini yanıtlıyormuş beyefendi. (bkz: vay zall vay).
(bkz: zall a özel mesaj atmak)

aynı başlığı farklı açıp, armaya inanmazsan nah cevap alırsın! şeklinde bir cevap almaktır.
cevap aldığım eylem. ama çok kısa.
bir sorun yok mesaj attığın zaman adam cevaplıyor.
cevap alamadığım eylem. halbuki entry girilmemiş başlığına da yazı yazmıştım falan kıyak yapmıştım. insan bir şeyeder yahu. zall duy sesimi